Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Під час установки та експлуатації ліній електропередач, телефонної або інтернет-мережі у будь-якому випадку виникає потреба купити недорого в Україні все для монтажу кабелю. До витратних матеріалів такого призначення відносяться аксесуари та приналежності, покликані полегшувати акуратну прокладку проводів, їх закріплення, приховування їх від людських очей та багато іншого.

Значення приладдя для монтажу кабелю

Нерідко такі товари є всілякими виробами скромних розмірів або метражною продукцією найпростішого дизайну. Але всупереч своїй непомітності витратні пристосування мають важливе значення для привабливого вигляду приміщення, в якому вони монтуються, і для повноцінного функціонування всієї системи провідників.

За допомогою цих матеріалів забезпечується як візуальна, так і фактична впорядкованість в складних кабельних комплексах великої протяжності. Вона однаково важлива не тільки для осіб, що адмініструють мережу, а й для аудиторії, яка її використовує. Зазвичай все для монтажу кабелю купують і застосовують у великих кількостях.

Найважливіші види витратних матеріалів

Зазвичай, коли плануються роботи по прокладці проводів, обов'язково згадуються надзвичайно значущі вироби — кабельні органайзери. Вони служать для створення порядку в підключеннях високою густоти та щільності. Без органайзеров дроти будуть виглядати як закручений клубок ниток, що утруднює доступ до мережевих елементів і портів. Подібну функцію виконують і кольорові маркери кабелю.

Ще один важливий вид витратних матеріалів для кабелів, купити який необхідно до початку прокладання, — спеціальні скоби і кліпси. Аксесуари призначені для фіксації дроту на плоскій поверхні. Ці кріпильні матеріали за формою нагадують букву «С», доповнену високоміцним цвяхом. Кабель поміщається в скобу та прибивається до стіни. І якщо розмір кріплень обраний правильно, то шнур залишиться в нерухомому положенні на довгі роки.

Подібно кабелям, монтажні кліпси розрізняються як діаметром, так і формою перетину. Бувають круглі та плоскі варіанти. Перш ніж придбати витратні матеріали для монтажу кабелю, потрібно точно визначити профіль і товщину останнього.

Стяжки — інше пристосування, без якого не обійтися при прокладці проводів. Це малопомітні ремінці з пластика, за допомогою яких можна швидко скріпити між собою кілька кабелів, упорядкувати їх і зафіксувати в необхідних місцях.

Вірний помічник при кабельно-монтажних роботах – ізоляційна стрічка. Вона надійно виконує своє основне призначення, захищаючи ті ділянки дроту, на яких з яких-небудь причин відсутнє зовнішнє покриття. Найпопулярніші матеріали, з яких робиться ізоляційна стрічка – бавовняна тканина або полівінілхлорид. Вироби першого типу – дуже щільні та міцні, здатні надійно захистити кабель від ударів та інших пошкоджень. Ізолента з ПВХ — універсальний витратний матеріал, який широко використовується не тільки в прокладанні кабелів, а й побуті.

Купити все для монтажу кабелю за доступною ціною і в будь-якій кількості ви зможете в цьому розділі інтернет-магазину Комтрейд. Доставка замовленого товару здійснюється кур'єром по Києву або Новою Поштою в усі міста України.

Вгору