Кількість
|
Вартість
|
||
|
Під пасивним мережевим обладнанням мається на увазі обладнання, яке не потребує електроживлення. Це обладнання є невід'ємною частиною мережевої інфраструктури, оскільки саме воно поєднує між собою активні пристрої.
Правильний вибір пасивного мережевого обладнання та його встановлення дає можливість підвищити загальну надійність мережі, дозволить уникнути поломок та зробить витрати на встановлення основного обладнання та витрати на його експлуатацію суттєво меншими.
Чим відрізняється пасивне мережеве обладнання від активного?
Існує багато відмінностей активного мережного обладнання від пасивного, але головне полягає в тому, що при роботі пасивне обладнання не використовує електрику для роботи та передає сигнал без його посилення. Пасивне обладнання виробляє своєрідне обслуговування активного. Воно не має інтелектуальних функцій, тому не має можливості самостійно керувати потоками, розподіляти або переробляти сигнал, так само, як і не здатні обробляти інформацію про дані, що надходять.
Що належить до пасивного мережного обладнання?
До пасивного мережевого обладнання належать:
- Кабелю ( кручена пара ) це найбільша і основна частина пасивного устаткування. Основні з них виготовлені з міді та оптоволокна.
- Кабельні органайзери , виготовлені з металу або пластику. Використовуються для упорядкування кабелів та захисту їх від зовнішніх пошкоджень. Деякі здатні оберігати від електромагнітних перешкод.
- Кабель-канали — це короби, необхідні захисту проводів, але мають непомітний зовнішній вигляд.
- Розетки. Розміщуються на перегородках та надійно тримають приєднані до них кабелі. Вони призначені для кріплення мережевих кабелів у приміщенні.
- Патч-корди - це кабелі для комутації активного мережевого обладнання, що підключається між собою або до проводової мережі.
- Конектор – роз'єм, який знаходиться на кінцях патч-корду.
- Патч-панелі з'єднують дроти, що надходять від споживача та після з'єднуються з активним обладнанням.
- Серверні шафи – це металеві конструкції, за допомогою яких можна компактно розмістити мережеве обладнання та захистити його від зовнішніх впливів.
- Серверні стійки - це шафи без стін призначені для розміщення обладнання.
Де купити пасивне мережеве обладнання в Києві та Україні?
В Україні досить багато постачальників мережевого обладнання, тому купити його не становить проблеми. Якщо говорити про пасивне мережеве обладнання, то в Україні є навіть свої виробники, які непогано зарекомендували себе на ринку.
Компанія Комтрейд працює безпосередньо з усіма великими постачальниками та виробниками мережевого обладнання в Україні, а отже, у нас Ви можете придбати широкий асортимент пасивного обладнання за чудовою ціною.
Клієнти з Києва можуть купити пасивне мережеве обладнання у нас в офісі або замовити доставку по місту. В інші міста України ми надсилаємо товари «Новою Поштою».
Важливі категорії пасивного мережевого обладнання
Окрім вищевказаних, для побудови мереж різного масштабу використовуються:
SFP модулі — компактні пристрої, з одного боку яких розташовані контакти для під'єднання до основного обладнання, роутера. Зі зворотного боку розташовані порти для оптичного кабельного підключення.
SFP модулі відкривають такі можливості:
- під'єднання ділянки локальної мережі, котра розташована на дистанції понад 100 метрів, без використання підсилювача;
- можливість обійтися без модемного приладу PON, при виконанні під’єднання до оптичного провайдера;
- покращення дальності дії та пропускної здатності з’єднання.
Комутаційні шафи для зручного встановлення обладнання
При прокладанні мереж необхідно застосовувати телекомунікаційні шафи – вони не лише допомагають розміщати обладнання, але й мають інші функції. Серед них:
- захист обладнання — це особливо актуально в місцях скупчення людей і розташування комунікаційних приладів;
- відведення гарячого повітря — під час перегрівання обладнання зайве тепло виходить із захисної шафи через перфоровані отвори, а також за допомогою природної чи примусової вентиляції;
- захист від негативного впливу пилу, бруду, різних атмосферних явищ, якщо обладнання встановлене на вулиці;
Wi-Fi антени для посилення сигналу
Сучасний швидкісний інтернет може виявитися не надто швидким, інколи сигнал обривається чи опиняється надто слабким. Причин цьому може бути багато – особливості приміщення чи рельєфу, відстань до станції роздачі сигналу. Для посилення сигналу використовуються Wi-Fi антени, котрі дають чудовий результат при підключенні до роутера.
Wi-Fi антени розрізняють за місцем розташування: внутрішні та зовнішні. Внутрішні антени варто обрати, якщо роутер перебуває в одному з приміщень. Зовнішні антени кріпляться на стіні будинків, розраховані на посилення сигналу на відкритій місцевості.
Зручні HDMI розетки
Без стандарту HDMI складно уявити сучасну техніку, адже ця технологія дозволяє передавати аудіо та відео сигнал у високій якості, через один кабель. Проте HDMI розетки дозволяють обійтись узагалі без кабелю-подовжувача. Єдиний момент, про який важливо пам'ятати — монтаж HDMI-розеток і прокладання кабелю потрібно планувати при будівництві чи ремонті.
Монтажні інструменти для підвищення зручності прокладання мережі
Для швидкого та ефективного виконання робіт при прокладанні мережі знадобляться:
- обтискний інструмент;
- тестери та вимірювачі;
- інструменти для мідних систем;
- кроновські ключі;
- засоби індивідуального захисту;
- паяльники;
- кейси та сумки для зберігання.
Ці та інші важливі інструменти, пристрої пасивного мережевого обладнання вам допоможуть обрати консультанти магазину Comtrade. Всі товари, представлені в різних групах, відрізняються високою якістю та довговічністю, гарантують тривалу роботу мереж, незалежно від масштабу.