Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Зварювальні апарати для оптики

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше За назвою

Де можна купити зварювальний апарат для оптоволокна купити в Україні?

Щоб з'єднати між собою кінці оптоволоконного кабелю, застосовується високотехнологічний пристрій — зварювальний апарат. Ця операція вимагає максимально чітких дій та застосування високоточної техніки, тому важливо правильно вибирати апарат для зварювання оптики. Великий асортимент такої техніки представлено в інтернет-магазині Comtrade.

Особливості сучасних зварювальних апаратів

Цей різновид апаратури однаково ефективний при зварювальних роботах з одномодовим і багатомодовим оптичним кабелем, з будь-яким видом дисперсії.

Зручність експлуатації забезпечують кольорові рідкокристалічні дисплеї, де детально відображається весь процес зварювання. Деякі моделі оснащуються вбудованими камерами, що дозволяють контролювати юстирування, стикування, зварювання волокна.

Зварювальні апарати для оптики

Більш просунуті моделі оснащуються повноцінними відеосистемами, з допомогою яких можна контролювати процеси в режимі реального часу. Також відеосистеми дозволяють визначити тип серцевини кабелю, візуально оцінити якість виконаної роботи.

Важливе завдання, з яким має справлятися зварювальний апарат: якісне центрування волокон один до одного (юстування). Залежно від моделі цей процес може виконуватися по оболонці або серцевині.

Центрування по оболонці виконується за допомогою спеціальних напрямних, що фіксують закінчення волокон. Юстування по сердечнику відбувається за системою LID або PAS. Суть цього методу полягає в тому, що у згинання волокна вводиться пучок світлодіодів, його сигнал вирівнюється аналогічним сигналом з іншого волокна. У системі PAS світло прямує збоку, в результаті стає видно серцевина та оболонка.

Найвідоміші бренди зварювальних апаратів для оптики

Якщо вам потрібно зварювальний апарат для оптоволокна купити в Києві, зверніть увагу на такі бренди:

Одним із найкращих у цьому списку є виробник Signal Fire, який створює справжні шедеври в даній сфері. Високу точність центрування кабелю забезпечує нова технологія із шістьма сервоприводами та автофокусом.

Зварювальний апарат для оптичного кабелю

Статус про операцію виводиться на кольоровий дисплей. Спостереження за волокнами значно спрощено завдяки 300х збільшенню фокусу. Високу швидкість роботи забезпечує промисловий чотириядерний процесор.

Не менш важливою особливістю є можливість керування пристроєм за допомогою смартфона, який можна зарядити від зварювального апарату.

Зварювальний апарат поставляється в міцному корпусі вишуканого дизайну, також у комплекті поставляється міцний табурет, що спрощує робочий процес.

В інтернет-магазині Comtrade представлені високоякісні, міцні та довговічні зварювальні апарати для оптоволоконного кабелю у різних цінових категоріях. Ви завжди можете розраховувати на допомогу при підборі відповідного зварювальника.

Вгору
,