Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Понеділок-П'ятниця

10-18

0
Мій кошик

Металодетектори

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше Cпочатку дорожче За назвою
Відображення:

Для забезпечення безпеки магазин «Комтрейд» пропонує металошукачі

Забезпечення безпеки є пріоритетним напрямок у роботі будь-якої галузі, на виробництвах та у звичайному житті кожної людини. Серед усіх засобів та пристроїв, що забезпечують безпеку, металодетектори, як засоби або пристрої, що забезпечують безпеку, вкрай затребувані. У звичайних магазинах та магазинах мережі Інтернет вони представлені різноманітністю видів та модифікацій. До покупки також пропонуються моделі базової комплектації або оснащені набором додаткових функцій.

Що таке металодетектор, з якою метою він використовується?

Металодетектором ми називаємо прилад або пристрій, що здатний на безконтактній основі виявляти металеві предмети будь-якого розміру. Процедуру пошуку металевих предметів за допомогою цього пристрою можна проводити щодо людини, будь-якого її майна, а також у воді, грунті будь-якого виду, у різних будівлях.

Металодетектори

Металодетектор також називають «металошукачем» і використовують його за прямим призначенням не тільки служби охорони, а й звичайні люди, яких прийнято називати «скарбошукачами» або «чорними копальниками». В Україні металодетектори використовуються службами охорони на вокзалах та в аеропортах, в офісах компаній, магазинах та розважальних клубах, на фабриках та виробництвах.

За яким принципом функціонують металодетектори?

Виробники сьогодні випускають різні види та моделі металошукачів, кожен з них має своє призначення. Всі вони характеризуються високим ступенем чутливості та здатні визначати різного типу предмети з різної відстані.

Такий діапазон відстаней під час пошуку забезпечується спеціальною функцією, алгоритм роботи якої дозволяє здійснювати пошук предметів певної форми чи розміру, виготовлених із металу.

Які металодетектори сьогодні найчастіше купують?

Затребуваними сьогодні вважаються стаціонарні пристрої аркового типу та ручні моделі детекторів.

Металодетектори аркового типу

Вони є стаціонарні пристрої, принцип їх функціонування базується на принципі радіохвильового випромінювання. Радіохвиля, зіштовхуючись із металевим предметом, не може пройти крізь нього і зі збільшеною швидкістю повертається до рамки. За рахунок швидкого повернення радіохвилі і відбувається реакція у відповідь рамки в якості звукового сигналу про те, що шуканий предмет виявлений. Існує два види арочних металошукачів:

  • устрою загального призначення (виявляють предметів великих розмірів);
  • арки з підвищеним ступенем чутливості, орієнтовані на пошук різних предметів з малою (від 1 гр.) вагою, виготовлених із кольорового металу.

Ціна на металодетектори різних видів, звичайно ж, різна, але в цілому, вона невисока і доступна будь-кому, хто має потребу.

Серед арочних детекторів також розрізняють:

  • активні пристрої — виявляють різні невеликі предмети зі сплавів різних металів (у тому числі і кольорових) на тілах/одязі людини;
  • пасивні установки (спроможні виявляти предмети, виготовлені із чорних металів).

Арочні детектори розрізняють також за типом випромінювання:

  • із постійним полем (з безперебійним випромінюванням);
  • імпульсні (з сигналом, що переривається).

У переважній більшості всі сучасні моделі аркових детекторів металу в 100% гарантовано виявляють предмети, що підлягають пошуку. Однак через стаціонарну конструкцію такі детектори іноді менш зручні, ніж ручні їх аналоги.

Ручні металодетектори

Це компактні та легкі в експлуатації пристрої, принцип функціонування яких базується на взаємодії двох електромагнітних полів:

  1. створюється самим детектором;
  2. джерелом другого (під впливом металодетектора) предмет пошуку.

При зіткненні цих полів відбувається формування сигналу (світлового/звукового) у тому, що предмет знайдений.

Металодетектори аркові

Де сьогодні можна придбати надійний металодетектор?

Якщо ви шукаєте металодетектор відмінної якості, функціональний та на 100% надійний, заходьте на сайт інтернет-магазину Comtrade. Ми пропонуємо своїм покупцям сертифіковану продукцію таких відомих брендів, як Aoyodi, Dahua, PRC1, ZKTeco. Вигідно купити металодетектор у Києві, Одесі, Харкові — у будь-якому місті України, можна у магазині «Комтрейд». Ми також гарантуємо швидке оформлення замовлення та негайне відправлення товару до вказаного вами населеного пункту.

Вгору
,