Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Понеділок-П'ятниця

10-18

0
Мій кошик

Комутаційні патч-панелі

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше Cпочатку дорожче За назвою
Відображення:

Патч панель (комутаційна панель) - обов'язковий елемент структурованої кабельної системи, який використовується при комутації з активним мережевим обладнанням, портами ПК, іншими панелями або іншими пристроями. Зовні комутаційна панель має вигляд блоку розеток та портів, з контактами для фіксації загортання дроту.

Передня сторона панелі містить розетки з маркуванням та порожні майданчики, на яких ставляться мітки, які використовують для комутації. На другому боці оптична патч панель (може бути в лицьовій частині, захищена кришечкою, якщо модель настінна) розташовуються контакти з чисельним і часто кольоровим маркуванням.

Основні типи комутаційних панелей

На сучасному ринку представлені різні типи панелей патч. Найчастіше вони поділяються за такими принципами: видом конструкції (набірні, ненабірні), місцем встановлення або монтажу, наявністю екранування та заземлення, щільністю з'єднання, кількістю і типом портів, за способом представлення портів. На сьогоднішньому ринку комп'ютерних та комунікаційних технологій великою популярністю користуються:

  • модульна патч панель (або набірна). Вона представлена ​​двома видовими моделями - призначена для встановлення в монтажний конструктив (у такому разі модульність визначає зовнішню форму, розмір) та набірна з різним типом та видовим набором роз'ємів. Її альтернатива – фіксована, що містить певний тип роз'ємів (алюмінієва, волоконно-оптична, мультимедійна);
  • екранована патч панель, із заземленням та додатковим захистом. Представлені у двох типах - повним екрануванням всієї панелі та частковим екрануванням модулів (найчастіше використовується у набірних варіантах). Також може використовуватися патч неекранована панель, якщо її установка планується в вже екрановану зону, корпус;
  • настінна комутаційна панель - один з найпопулярніших різновидів. Названа так із-за місця для монтажу та відповідних габаритів, форм самої панелі. Існують і інші різновиди, наприклад, кутові, 19-дюймові, що монтуються в стійку або в проміжний конструктив;
  • розшиті патч панелі - вже готові до установки, що вимагають мінімальної попередньої праці варіанти. Деякі компанії можуть запропонувати не тільки розшити, а й самостійно продзвонити та промаркувати всі порти та кабелі;
  • патч панелі високої щільності - максимально компактна модель, в якій порти розташовані дуже близько один до одного, що дозволяє займати менше місця при організації високощільних з'єднань.

Як відрізняються ціни панелей різних категорій?

Крім вищезазначених типів поділу моделей, існують також різні категорії патч панелей, що позначаються цифрою. Категорійність залежить від типу кабелів, на які ця панель розрахована (телефонія тощо). Ціна комутаційних панелей залежить від категорії та типу, певних параметрів панелі. Так, наприклад, максимальне поширення набула сьогодні категорія 5, оскільки кабелі та обладнання цього виду здатні забезпечити одну з найвищих швидкостей передачі даних.

Ціна патч панелей в Україні стартує від 500 гривень і сягає 4,5 тисяч гривень.

Де купити комутаційні патч панелі у Києві?

У місті Києві купити патч панелі Ви можете у нашому інтернет-магазині COMTRADE. Замовлення може бути оперативно залишено містом нашою кур'єрською службою. До Львова, Дніпра, Одеси, Харкова та інших міст України ми відправляємо мережеве обладнання службою «Нова Пошта». Для юридичних можлива оплата безготівковим розрахунком.

Комутаційні патч-панелі

Популярні моделі патч панелей

В асортименті компанії CMS представлена популярна патч панель — 19" 1U Premium Line, котру можна використовувати для модулів Keystone. Таке рішення дозволяє збільшувати щільність монтажу в зоні пасивного обладнання, розмістити 24 порти в одному блоці монтажного простору.

Окрім того, завдяки кутовому дизайну, для такої панелі не потрібні горизонтальні кабельні органайзери. Кабельні напрямні дозволяють організувати оптимальний вигин кабельних пучків.

Ключові характеристики панелі:

  • кутовий дизайн, що економить простір;
  • простота ідентифікації по стандартній конструкції у пасивній стійці;
  • переваги при під'єднанні важливих ланок;
  • сумісність із модулями FTP/UTP 180D;
  • високий рівень міцності;
  • задній органайзер, котрий легко знімається;
  • тримач для маркування;
  • кабель заземлення;
  • відповідність RoHS.

Патч-панель Premium Line UTP на 24 порти, з монтажною висотою 1U, з тримачем, категорії 5Е.

Цей виріб розрахований на під'єднання між різними кабельними системами. Панель розрахована на під'єднання 24 портів з максимальною швидкістю передачі даних 1 Гбіт/с.

На передній частині патч-панелі знаходяться роз'єми для RJ-45 конектора, а на задній частині знаходяться IDC-конектори. Вони дозволяють за допомогою інструменту чи самозатискних контактів під'єднувати кабелі.

Серед інших важливих відмінностей:

  • система швидкого блокування;
  • тримач для сплайс-касет;
  • висувне базове шасі з отворами для фіксації;
  • кабельні вводи M20/M25.

Міцний корпус патч-панелі є основою для збирання оптичної патч-панелі розлочної конфігурації. Для цього застосовують різноманітні лицьові панелі, адаптери та пігтейли.

Зручні модульні патч-панелі

Серед модульних патч-панелей варта уваги Corning 19″ для 24 портів KeyStone — це одна із компонентів структурованої кабельної системи. Основне завдання такої панелі — прокладання витої пари від точки комутації: у серверній чи телекомунікаційній стійці.

Корпус панелі виготовлено з нержавіючої сталі, пофарбовано порошковою фарбою зі зручним маркуванням портів. В конструкції передбачено органайзер для зручної фіксації 24 кабелів за допомогою пластикових стяжок.

Патч-панелі

Серед інших відмінностей панелі відзначимо:

  • чорні пластикові заглушки для портів без кабелю, тобто порожніх;
  • встановлення модулів врівень з лицьовою рамкою;
  • можливість під'єднання заземлення до патч-панелі, завдяки кріпильній планці;
  • в нижніх отворах передбачений проріз, котрий дозволяє встановлювати патч-панель однією рукою;
  • можливість поєднувати мідні кабельні та оптоволоконні лінії, при встановленні оптичних адаптерів та мідних модулів;
  • заощадження при розгортанні мережі менш як 24 портів — патч-панель дозволяє докупити потрібні модулі, не переплачуючи за порти, що не використовуються.

Обрати потрібну патч-панель, для прокладання мереж різного масштабу, вам допоможуть консультанти магазину Comtrade.

Вгору
,