Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

KVM подовжувачі

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше За назвою

Що треба знати при виборі подовжувача KVM

Сучасний ринок пропонує до купівлі різноманітні моделі подовжувачів KVM, в тому числі і цифрові подовжувачі KVM для конкретного завдання. Всі вони призначені для виконання основної функції комутації KVM перемикачів.

У разі рідкісного звернення до невеликої групи комп'ютерів деякі неточності зображення не заважають основному функціоналу. Однак це неприпустимо для складної системи, що працює з високими навантаженнями в цілодобовому режимі, оскільки є ризик виникнення перешкод та конфліктів електромагнітної сумісності. Тому до подовжувачів тут висуваються інші вимоги.

Критерії вибору подовжувача залежать від загального завдання та мети, поставленої перед його функціоналом. Вибираючи KVM подовжувачі високого стандарту для отримання якісного зображення або якоїсь спеціальної функції, будьте готові до додаткових витрат. Тому важливо ще на етапі планування звести всі кінці. Не зайвою буде консультація фахівців.

KVM подовжувачі

На що звертати увагу при виборі подовжувача KVM

Рекомендується вивчити специфікацію KVM пристрою:

  • його сумісності із периферійним обладнанням;
  • наявності підтримки відео та звукових пристроїв, вбудованого системного звуку для монітора;
  • потреб усієї інфраструктури;
  • визначення середовища передачі (робоча дистанція, пропускна спроможність).

Поспішно купити подовжувачі KVM, ціна яких вам здасться привабливою, неприпустимо. У пріоритеті при виборі завжди має бути якість пристрою та його функціональні можливості.

Базовим напрямком KVM підсилювачів (аналогових), що розроблялися раніше, була підтримка аналогових відеосигналів VGA, але їх робоча дистанція для передачі сигналу була обмежена.

Особливості новітніх цифрових подовжувачів KVM

Сучасні цифрові підсилювачі не знають обмежень, оскільки функціонують з урахуванням нових інтерфейсів — HDMI, DisplayPort і DVI. Перші два є найбільш популярними стандартами підключення сигналів графічних карт до дисплеїв професійних робочих станцій та забезпечують:

  • підтримку максимального дозволу;
  • захист та безпека функціонування HDCP — пристрої апаратного шифрування для захисту цифрових даних від несанкціонованого доступу;
  • необхідну пропускну спроможність сигналів.

Якість зображення на моніторі залежить від роздільної здатності екрана. Останній стандарт — 4K UHD з роздільною здатністю 3840 х 2160. Тому сумісність із системою та здатність KVM подовжувача підтримувати дозвіл ваших моніторів, вважається одним із важливих критеріїв його вибору.

Так, наприклад, для систем з високою роздільною здатністю підійде цифровий KVM подовжувач з інтерфейсами:

  • HDMI 2.0 (і вище);
  • DisplayPort 1.2 (і вище).

Цифровий KVM подовжувач

Подовжувачі HDMI 1.2 або DisplayPort 1.1 підійдуть для систем з роздільною здатністю менше 2560 x 1600. HDMI, за потреби, можна конвертувати в DVI (або DisplayPort) і назад за допомогою адаптера.

Важливий також показник кількості відео сигналів, що передаються. Деякі моделі KVM подовжувачів забезпечують передачу до 4 відеосигналів по одному оптоволоконному кабелю (або кручений парі CATx), та й вартість такої інфраструктури на порядок менша.

Якісні, сучасні та недорогі подовжувачі KVM купити в Києві можна в інтернет-магазині Comtrade. Ми пропонуємо подовжувачі з гарантією якості від виробників відомих торгових марок Aten, Digitus, Viatec.

Вгору
,