Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ноутбуки

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше За назвою

Як вибрати ноутбук для себе та на що орієнтуватися при виборі?

Ноутбук для сучасної людини — це цілий світ, у якому він спілкується з іншими людьми, отримує інформацію, заробляє, здійснює різні фінансові операції, робить покупки, розважається та ін. Від якості та працездатності цього ноутбука залежить ефективність діяльності людини.

Ігрові, для навчання та бізнесу купити ноутбуки в Україні можна в інтернет-магазині «Комтрейд». Ми пропонуємо широкий вибір моделей від різних виробників із гарантією якості. Це відомі бренди: Acer, Apple, Asus, Dell, Panasonic, Dream Machines, Fujitsu, HP, Huawei, Lenovo, Xiaomi та інші, з продукцією яких можна ознайомитись на сайті нашого магазину. Наші менеджери допоможуть вам вибрати ноутбук у оптимальному співвідношенні ціни та якості.

Ноутбуки

Чи важливо перед покупкою ноутбука розуміти його призначення?

Насамперед, слід розуміти, ноутбук якого класу вам необхідний — для Інтернету, навчання, бізнесу чи ігор? Кожному класу відповідають ті чи інші технічні вимоги. Так, наприклад, при виборі ноутбука для ігор важливо, щоб він був оснащений:

 • швидким процесором,
 • потужною звуковою та відеокартою,
 • солідною оперативною пам'яттю,
 • дисплеєм з високою роздільною здатністю екрана.

Якщо хоч один із цих пунктів не відповідатиме належним параметрам, ноутбук просто «не потягне» ваші улюблені ігри.

Ноутбуки для Інтернету мають бути оснащені:

 • вбудованим модулем Wi-Fi,
 • потужною та якісною мережевою картою,
 • швидким процесором
 • достатнім обсягом оперативної пам'яті (ВП).

Кожен клас ноутбука має конструктивні особливості. Не покладайтеся на інтуїцію, якщо вам складно розібратися в електронній техніці. Зверніться до наших спеціалістів, вам достатньо вказати менеджеру нашого магазину ціль вашої покупки і він «збере» для вас ноутбук з потрібними характеристиками.

Який ноутбук краще вибрати — дешевий чи дорожчий?

Вартість ноутбука залежить від його призначення. Чим вище вимоги до пристрою, тим дорожче його начинка, а значить, і його ціна. Звичайно, можна придбати недорогу бюджетну модель, але вона влаштує, хіба що, людину, зовсім не знайому з комп'ютером.

Для старшокласників та студентів потрібна більш потужніша техніка. Для людей, які вирішують специфічні завдання — програмістів, аніматорів, музикантів тощо, необхідні ноутбуки дорогі, з якісним та надійним функціоналом, «заточені» під специфіку їхньої професійної діяльності. Саме з цієї причини, наприклад, купити ігрові ноутбуки за ціною бюджетних моделей не вийде — немає сенсу.

Яка операційна система (ОС) краща?

У нашому магазині ви можете придбати «чистий» (без ОС) ноутбук, а також моделі з попередньо встановленою ОС:

 • Linux,
 • Mac OS X,
 • Windows 10 (Home/Pro/S).

Операційна система Windows встановлюється пакетом, вважається універсальною, має інтуїтивний інтерфейс і підійде для будь-якого користувача. Що стосується ОС Linux та Mac OS X, то обидві вони вважаються специфічними.

Іміджеві ноутбуки

Так, наприклад, Linux система вважається вузьконаправленою, встановлюється модульно — залежно від специфіки роботи можна встановити той необхідний модуль. Такий підхід дозволяє заощаджувати місце на диску, не навантажує процесор і не забиває оперативну пам'ять.

Будь-якої специфіки та конфігурації ноутбуки купити у Києві можна в інтернет-магазині Comtrade. Ми пропонуємо широкий асортимент ноутбуків, скористайтесь зручною системою пошуку з фільтрацією, щоб вибрати ноутбук із потрібними характеристиками за прийнятною ціною.

Вгору
,