Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Понеділок-П'ятниця

10-18

0
Мій кошик

LED лампи

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше Cпочатку дорожче За назвою
Відображення:

Якісні LED лампи для найрізноманітніших завдань

LED лампа являє собою освітлювальний прилад, створений із застосуванням передових технологій. Вона видає світловий потік найвищої якості за заданими параметрами. LED лампи купити в Україні можна для будь-яких об'єктів. Для цього їх потрібно вибрати з належними характеристиками. Найлегше це зробити в нашому інтернет-магазині.

LED лампи

Яку конструкцію має LED лампа з каталогу нашого магазину?

Такий прилад перевершує безліч інших джерел штучного освітлення. Його встановлюють у різні люстри, світильники, прожектори та інші види обладнання. LED лампа, замовити яку можна в нашому інтернет-магазині, має досить просту конструкцію:

  • Розсіювач. Це колба, яка може мати форму кулі, груші або інших видів. Виготовляється вона з полікарбонату або інших типів пластику. Якість використаного матеріалу і вид покриття визначають рівномірність світіння. А кут допустимого розсіювання світлових променів залежить від особливості форми лампи.
  • Світлодіоди. Саме вони дають назву лампі LED, тобто light Emitting Diode. Вони продукують промені світла, які знаходяться у видимому для людського ока діапазоні. Основні види світлодіодів, що використовуються найчастіше, це COB, SMD, а також філаментні нитки. Основою служить текстоліт, на який діоди кріпляться.
  • Підкладка з алюмінію. LED лампи купити можна різного виду. Але в них текстоліт кріпиться в основному на алюмінієву підкладку. Вона дає змогу швидко й ефективно відводити надлишкове тепло. Також для цього ж завдання з алюмінію виготовляється радіатор, який включається в конструкцію при потужності понад 15 Вт.
  • Драйвера. Вони встановлюються в лампу для того, щоб змінний струм напругою 220 В трансформувати в постійний. Таким чином забезпечується стабільність світіння і яскравості світлодіодів. Це відбувається за підтримки константи характеристик електропотоку. Для з'єднання з патроном світильника і передачі струму в лампі передбачений цоколь.

Світлодіодні лампи

Види світлодіодів

Розрізняють такі прилади за застосованими в них технологіями. Найбільш поширеними вважаються LED лампи:

  • COB. Це інноваційне рішення, завдяки якому зв'язується між собою велика кількість діодів без корпусу на загальній матриці. Підкладка має металеву основу. На неї укладається діелектрик і шар зі струмопровідного матеріалу. Матриця покривається люмінофорною речовиною.
  • Філаментні волокна. Це ниткоподібна структура, яка має випромінювальний ефект. Лампа LED такого типу складається з дрібних кристалів без корпусу, покладених на скляну основу. Нитка філаментного типу нагадує нитку розжарювання у звичайній лампі розжарювання.
  • SMD. Вони монтуються на плату способом поверхневого кріплення. Світлодіоди являють собою кристали на напівпровідниках. Вирощують їх у спеціально створених для цього умовах, тобто штучно. Їхня структура є p-n біполярною.

Рекомендуємо якісні сучасні LED лампи купити недорого в інтернет-магазині компанії Comtrade. Наші фахівці допоможуть вам розібратися з асортиментом магазину і вибрати оптимальний варіант таких приладів, що підходить саме вам.

Вгору
,