Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Понеділок-П'ятниця

10-18

0
Мій кошик

Кабелі живлення

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше Cпочатку дорожче За назвою
Відображення:

Будь-яка мережа живлення складається з цілого ряду пристроїв. Найважливішим елементом є передавальне середовище — різні шнури та кабелі живлення. Розрізняють саме траси електромереж, що складаються і безперервних кабелів, які в більшості випадків не обладнані конекторами та розетками, але припускають їх монтаж, а також кабелі з уже встановленими вилками або роз'ємами. Довжина останніх зазвичай невелика, і здебільшого вони поставляються разом із пристроями, під які виготовлені. Більшість мережного обладнання, комп'ютери і сервери потребують напрузі значно нижче звичних 220 В, а тому кабелі живлення підключаються не безпосередньо до пристрою, а через блоки живлення. Останні зазвичай вбудовані. Якщо виникла потреба замінити застарілий або купити додатковий кабель живлення, магазин Comtrade надає широкий вибір мідних кабелів для прокладання трас або шнурів для блоків живлення.

Кабель живлення для мережевого обладнання

Цей шнур застосовується для подачі електрики від розетки на експлуатований прилад. На нашому сайті кабелі живлення замовити онлайн можна різних видів. Здебільшого користувачі вибирають такі шнури під комп'ютери, комутатори, сервери та інші види пристроїв.

Кабелі живлення

Основні характеристики, якими відрізняються кабелі живлення з каталогу нашого магазину

Такі кабелі з нашого асортименту підключаються до побутової електричної розетки, розрахованої на напругу 220 В. Їх конструкцію продумана так, щоб забезпечити захист провідника і якість транслювання струму. До техніки підключається міцний надійний роз'єм. Усі шнури забезпечені заземленням. Вони помірно гнучкі. Стійкість до перегинів забезпечена оптимальною еластичністю. Діаметр жил становить 0,5-1,5 мм.

Провідник

Пропоновані в нашому інтернет-магазині кабелі живлення мережевого обладнання є деталлю, яку можна за необхідності легко замінити. Хоча апріорі це вироби з великим ресурсом.

За перерізом потрібно вибирати кабель так, щоб жила була не надто маленькою і не грілася, а ізоляція через це не руйнувалася. Адже згодом це може призвести до серйозних проблем, наприклад, до короткого замикання і поломки обладнання.

Шнури знімні, універсальні за своєю конструкцією. Довжина може бути різною. Але чим коротший провідник, тим якісніше він передає енергію. Якщо вам потрібно вибрати такий кабель, то його вартість залежатиме від таких параметрів, як торгова марка виробник, переріз, довжина, варіант роз'єму і розетки.

Вилка і штекер

Це одна з основних особливостей кабелю цього типу. Найпоширенішими вважаються такі вилки і роз'єми:

  • Штепсель стандартного варіанту типу Schuko CEE 7/7. Він підходить для будь-яких розеток.
  • Розетка C13 IEC. У ній два контакти під змінний струм для підключення системного блоку.
  • Штекер C14 IEC 320. Він застосовується для підключення комп'ютера та інших мережевих пристроїв.

Мережевий кабель

Форма роз'ємів

Здебільшого такі кабелі живлення замовити з доставкою по Україні на сайті нашого магазину можна з роз'ємами і розетками різних форм. Це дає змогу чітко ідентифікувати позитивний і негативний контакти, щоб не зіпсувати техніку. Такі моделі дають змогу транслювати сигнал від системника на інші прилади.

На нашому сайті можна вибрати кабель різної довжини. Коротші підходять до серверних стійок, завдяки чому економиться місце. Довгий кабель вибирають для приєднання різних видів комп'ютерного оснащення до периферичного. Адже воно буває розташоване на деякій відстані. Таким чином можна максимально раціонально використовувати простір, а все обладнання розставляти в приміщенні так, щоб користувачеві було якомога більш зручно.

Рекомендуємо вам у нашому інтернет-магазині замовити кабелі живлення з доставкою за цінами, які стануть приємним доповненням до якості даних аксесуарів. Провідники можна вибрати сірі та чорні. Це надійне, перевірене користувачами обладнання від топових виробників.

Вгору
,