Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Процесори

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше За назвою

Процесор — що є пристрій, для чого він потрібен і як вибрати потрібну модель?

Фахівці комп'ютерної техніки говорять про процесори, як про «серце» або «мозок» будь-якої комп'ютерної системи. Вибір потрібної моделі процесора в Україні, як і в будь-якій іншій країні, є найважливішим завданням на етапі збирання комп'ютерного заліза. Від правильності вибору залежатиме продуктивність та ефективність роботи всієї системи. Існує кілька важливих параметрів, про які повинен знати простий обиватель.

Процесори

Чому важливо визначитися, які завдання має виконувати ваш ПК?

 1. Для складання офісного комп'ютера організації або домашнього сервера, можна зупинити свій вибір на моделях серії AMD або Intel серій A-Series і Celeron, відповідно. Це бюджетні варіанти, здатні забезпечити:
  • повноцінна робота всіх програм Office пакета;
  • роботу у мережі Інтернет;
  • перегляд відео у форматі не вище Full HD;
  • розв'язання низки інших нескладних завдань.
 2. Працюючи з графікою, краще вибрати процесор з лінійки AMD Ryzen (5, а краще 7) або Intel Core (i5 або одразу i7).
 3. Для потужних комп'ютерів офісного типу, а також домашніх серверів, ідеальний вибір — процесори AMD Athlon та Intel Pentium та AMD Athlon з архітектурою Zen. Їх потужності буде достатньо для роботи:
  • у графічних додатках;
  • у «важких» офісних програмах,
  • для перегляду відео у 4К форматі,
  • для ігор, які потребують високої продуктивності ПК.
 4. Для роботи з серйозними, професійними або спеціальними програмами та програмами для створення 3D-графіки та анімації вам можуть запропонувати до покупки моделі процесорів у лінійці AMD Ryzen 7/9 та Intel Core i7/i9.
 5. Збираючи ігровий комп'ютер, для нескладних ігор достатньо вибрати процесор для ігрового ПК в лінійці AMD Ryzen 3 або Intel Core i3. Для «важких» і складних ігор, програм, графічних редакторів також варто звернути увагу на кількість ядер процесора. Обирайте 4-х, а краще 6-ядерні моделі.
 6. Професійні моделі шукайте в лінійках AMD Ryzen Threadripper та Intel Core X. Це потужні пристрої, необхідні для роботи, пов'язаної з розробкою 3D-ігор та створенням анімації 3D, різних візуальних ефектів та інших завдань, для вирішення яких потрібні серйозні обчислювальні ресурси.

На які параметри варто звертати увагу під час вибору процесора для свого ПК?

 • Кількість ядер

На кожному кристалі багатоядерного процесора розташовано кілька обчислювальних ядер, здатних функціонувати паралельно, значно збільшуючи потужність комп'ютера.

 • Число потоків

Багатопоточність — це технологія, завдяки якій кожне ядро може працювати відразу з двома потоками даних. Слід розуміти, що різні моделі процесорів ціна завжди різна, оскільки вони відрізняються технічними характеристиками і функціоналом.

 • Частота процесора

Раніше цей параметр був дуже важливим, але після появи багатоядерних моделей процесорів, більш важливим при виборі процесора стала кількість його потоків та ядер. Для моделей AMD цю технологію називають Precision Boost, а для Intel — Turbo Boost.

 • Тип сокету (тип роз'єму)

Сокетом називають роз'єм на «материнці», до якого вставляється процесор. Сокети відрізняються не тільки за виробником, але й за кожним модельним рядом у лінійці його процесорів. Вони відрізняються за призначенням та фізичними властивостями, на ринку представлено понад 30 видів сокетів.

Звернути увагу також слід на такі параметри, як:

 1. Наявність вбудованої графіки.
 2. Підтримка оперативної пам'яті.
 3. Енергоспоживання.
 4. Система охолодження.

Варто також враховувати перспективу розгону та апгрейду системи.

Які процесори пропонує до покупки компанія «Комтрейд»?

Моделі процесорів AMD, Cisco, Dell, Fujitsu, HP, IBM, INTEL, Lenovo, сімейства AMD та Intel у різноманітності серій та моделей, з кількістю ядер від 2 до 64 і це важливий параметр, оскільки чим більше ядер, тим з більш високою продуктивністю та швидкістю функціонуватиме комп'ютер для вирішення найрізноманітніших завдань.

Крім того, в асортименті нашого магазину ви знайдете різні за функціоналом та технічними властивостями моделі, різних поколінь процесорів, з різною внутрішньою тактовою частотою:

 • меньше 2 ГГц;
 • 2.1 — 2.5 ГГц;
 • 2.6 — 2.9 ГГц;
 • 3.0 — 4.0 ГГц;
 • більше 4.0 ГГц.

Комп'ютерні процесори

У нас є моделі процесорів:

 1. За розміром кешу — до 2, 2-3, 3-6, 8-9, 10-11 і більше 12 Мб;
 2. Для серверів та комп'ютерів та з різними сокетами;
 3. З/без системою охолодження;
 4. З/без інтегрованої графікою;
 5. З кількістю потоків від 4 до 128 (ефективність процесора залежить кількості потоків — що їх більше, тим вище функціональність роботи комп'ютерної системи/мережі).

Від відомих виробників, будь-яку модель процесора купити в Києві та Україні, для вирішення різних завдань можна в інтернет-магазині «Комтрейд».

Вгору
,