Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Гарнітури і навушники для рацій

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше За назвою

Гарнітури та навушники для рацій — комфортне спілкування на великій відстані

Сучасні рації широко використовуються в різних сферах діяльності людини, а також для особистих потреб. В Україні рації з гарнітурою та навушниками використовуються охоронними агентствами, затребувані будівельними та промисловими компаніями, силовими відомствами, а також аматорами полювання, туризму, риболовлі та командних ігор.

Що таке гарнітура для рацій та для чого вона потрібна?

Гарнітурою для рацій називають комплект, що складається з мікрофона та навушників, що дозволяють експлуатувати дані пристрої з максимальним рівнем комфорту. Використання гарнітури особливо актуальне в екстремальних умовах, при керуванні автотранспортом, коли руки людини зайняті, а також в умовах роботи, що передбачає дотримання режиму тиші.

Гарнітури і навушники для рацій

Що входить до комплектації гарнітури для рацій?

Гарнітура підключається до рації, в її комплектацію входять різні типи мікрофонів і навушників для рацій.

Навушники для рації

Зустрічаються різні їх моделі, вибір найбільш підходящої гарнітури здійснюють за рівнем комфорту та зручності у тій чи іншій ситуації. Усі розрізняють три типи навушників для рацій:

  • Гарнітура прихованого носіння

Це навушник дуже маленького (не більше гудзика) розміру, який необхідно вставити у вушну раковину або всередину вушного каналу. Маленький і акуратний він майже непомітний для оточуючих, але має один недолік — може випасти при інтенсивних чи різких рухах людини.

  • Навушники із завушинами

Це моделі, оснащені спеціальним кріпленням для фіксації навушника на вушній раковині. На відміну від прихованих моделей, ці навушники краще кріпляться, але більш помітні оточенню. Вибір навушників для рації в цій моделі виправданий, якщо не потрібно приховувати носіння гарнітури, а також для звільнення рук.

  • Навушники з оголов'ям

Для рацій навушники з оголов'ям є дуже зручними та надійними щодо фіксації. Їх недолік полягає в тому, що вони помітні і сховати їх від сторонніх поглядів можна лише за допомогою головного убору, проте це не додає комфорту та не дуже зручно.

  • Навушники прихованого типу

Якщо говорити про непомітні навушники, то дуже зручними вважаються так звані звуководи, які відрізняються наявністю прозорого дроту.

Для екстремального спорту або виконання різноманітних складних завдань для рацій часто використовуються навушники, які можна закріпити всередині шолома за допомогою спеціального фіксатора у вигляді липучки.

Мікрофон для рації

В Україні мікрофони для рацій представлені у широкому асортименті. Особливою затребуваністю населення користуються мікрофони, активувати які можна натисканням на кнопку, розташовану на корпусі. Також мають попит моделі, активація яких відбувається за допомогою голосової команди або пристрою, активація яких можлива обома цими способами.

Для робіт чи відпочинку в місцях з підвищеним шумовим тлом більше підходять ларингофони. Такими пристроями активно користуються люди, змушені працювати в шоломах, протигазах, респіраторах або іншому схожому екіпіруванні. Фіксація ларингофонів здійснюється в області гортані, тим самим забезпечується можливість надійної передачі даних навіть у екстремальних умовах.

Як підключаються до рації мікрофон та навушники?

Підключити гарнітуру до радіостанції не складніше, ніж під'єднати її до мобільного телефону — принцип підключення аналогічний. При покупці радіостанції в технічному паспорті або супроводжуючій документації пристрою виробник зазвичай вказує тип гарнітури, що підходить для цієї моделі. У продажу можна знайти рації, оснащені універсальними роз'ємами, до яких можна підключити будь-яку гарнітуру того ж бренду, що й рація.

Використання бездротової гарнітури набагато зручніше, оскільки звільняє руки і дозволяє не прив'язуватися до рації. Підключається до рації так само легко, як і до будь-яких інших девайсів, оснащених модулем Wi-Fi. У магазинах пропонуються прості бездротові гарнітури для рацій та моделі, оснащені набором кнопок для керування (прийом повідомлень, регулювання гучності тощо).

Гарнітури для рацій

Де в Україні продається якісна гарнітура для рацій?

Недорого купити для рації гарнітуру та навушники у Києві, Житомирі, Одесі та інших містах нашої країни ви можете в інтернет-магазині компанії Comtrade. Ми пропонуємо не тільки якісну гарнітуру, але також різні рації та аксесуари до них.

Вгору
,