Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Понеділок-П'ятниця

10-18

0
Мій кошик

LED прожектори

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше Cпочатку дорожче За назвою
Відображення:

Де вигідніше прожектори LED купити в Україні?

Якісне освітлення поряд із приватним будинком, громадськими будинками, в першу чергу, підвищує рівень безпеки. Від того, наскільки яскравим та комфортним буде освітлення, залежить настрій людей, які знаходяться на даному об'єкті. Найбільш вигідним та зручним варіантом зовнішнього освітлення є LED прожектори, представлені за доступною ціною у магазині Comtrade.

У чому переваги світлодіодних прожекторів?

Основна причина популярності світлодіодних ламп та прожекторів зокрема — економічна вигода. Міняти такі прожектори доведеться набагато рідше у порівнянні з традиційними лампами, адже термін експлуатації сягає 50 000 годин. До цього варто додати, що світлодіодні прожектори мають низьке енергоспоживання — щоб забезпечити світловий потік 75-100 люмен, потрібно лише 1 Вт енергії.

LED прожектори

До інших переваг LED прожекторів можна віднести:

  • стійкість до високих та низьких температур (прожектори можуть працювати у температурному діапазоні від -40 до +40 градусів);
  • стійкість до вологи та пилу;
  • низька температура нагріву, як наслідок — пожежна безпека;
  • світлодіодні прожектори не випромінюють шкідливого електромагнітного випромінювання, виділяють зовсім мало тепла, тому нешкідливі для будівель та рослин;
  • більшість прожекторів стійкі до вібрацій та ударів.

За типом застосування світлодіодні прожектори розрізняють: для зовнішнього освітлення, інтер'єру, декоративного підсвічування будівель, підводного освітлення. Прожектори для підсвічування будівель та архітектурних об'єктів дозволяють реалізувати найсміливіші дизайнерські ідеї.

Прожектори для ландшафтного дизайну важливо вибирати за параметрами потужності світлового потоку, індексу пило- та вологозахищеності.

Підводні прожектори встановлюються для підсвічування фонтанів, ставків, тому їхній корпус повністю захищений від вологи.

Вартість прожекторів залежить від ступеня захищеності корпусу, кількості та потужності світлодіодів.

Популярні бренди

У каталозі магазину Comtrade представлені прожектори найпопулярніших виробників:

Прожектори Hikvision оснащуються яскравими світлодіодами, відрізняються функцією визначення яскравості освітлення, можуть включатися з комп'ютера чи камери.

Світлодіодні прожектори

Компанія ElectroHouse створює прожектори для освітлення будівель, підсвічування рекламних щитів, архітектурних об'єктів. Висока яскравість свічення та рівномірний розподіл світлового потоку забезпечують яскраве та рівномірне освітлення. Корпус стійкий до ударів, вібрацій, морозу, вологи та спеки.

Компанія Lightwell створює інфрачервоні прожектори, яке автоматично вмикаються в нічний час і вимикаються в денний час.

LED прожектори з доставкою по Україні замовити ви можете у магазині Comtrade. Ви можете вибрати прожектор різного рівня яскравості з додатковими функціями, які підвищують зручність використання.

Вгору
,