Графік роботи:

Понеділок-п'ятниця

10-18

Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Грозозахист

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше Cпочатку дорожче За назвою
Відображення:

Грозозахист — для надійної роботи мережевого обладнання

Будь-яка електроніка, так само як і мережеве обладнання, чутливе до стрибків напруги, а також метеорологічних явищ. Всі ми знаємо, що електроніка може вийти з ладу, «згоріти» після сильної грози. Зокрема можуть вигоріти окремі порти, мережеві пристрої, окремі ділянки мережі. Саме тому так важливо грозозахист купити в Україні — спеціальні пристрої, котрі надійно захищають обладнання від пошкоджень.

Грозозахист

Принцип дії грозозахисту

Такі пристрої захищають мережеве обладнання від ламання, викликаного статичною електрикою — вона може виникати у повітрі, як різниця потенціалів двох зарядів. Основна причина виникнення статичної електрики — грози, дощ, інколи навіть сильний вітер.

Також накопичення статичної напруги часто спостерігається біля джерел електромагнітного поля, наприклад, біля високовольтних ліній електропередач, силових кабелів. Напруга статичного заряду може досягати 10-20kV, проте від цього явища ефективно захищає грозозахист. Слід зазначити, що від прямого потрапляння блискавки захисту не існує, адже в такому випадку напруга буде сягати одного Гігавольта. Проте такі випадки трапляються вкрай рідко приблизно з ймовірністю 1:600 000.

Грозозахист буває двох видів:

  • Ethernet,
  • коаксіальний.

Пристрої першого типу застосовуються у дротових мережах, використовуються для захисту портів Ethernet. Такі пристрої застосовуються у випадках, коли частина мережі прокладена на відкритій місцевості, якщо кабель прокладено між двома будинками, на даху чи щоглі.

Коаксіальний грозозахист використовується для бездротових мереж або ж каналів звязку, для яких використано зовнішню антену Wi-Fi. Для захисту високочастотного модуля від пошкоджень статичними розрядами, між антеною та точкою доступу встановлюється грозозахист.

Робота грозозахисту базується на використанні напівпровідників з нелінійним опором, котрий залежить від напруги, що подається. Коли напруга різко підвищується, опір елементів падає.

Грозозахист мережевого обладнання

Різновиди грозозахисту для мережевого обладнання

Розрізняють три класи пристроїв для захисту від грози:

  • Перший клас — такі пристрої встановлюються на вводі електромережі в будинок, на головному розподільному щиті. Ці елементи захищають від прямого впливу блискавки, блокують перенапругу атмосферного чи комутаційного характеру.
  • Другий клас пристроїв використовується як наступний елемент у ланці захисту. Головна задача цього пристрою — нейтралізувати залишки перенапруги. Це обладнання монтується в розподільчих щитках, інколи подібними пристроями оснащуються джерела безперебійного живлення.
  • Третій клас — таке обладнання захищає від високочастотних перешкод, котрі лишаються після нейтралізації розрядів.

У магазині Comtrade представлені пристрої грозозахисту в широкому асортименті — для захисту мережевого обладнання, Ethernet та коаксіального типу. Детальніші консультації з приводу вибору пристроїв захисту вам нададуть працівники магазину.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,