Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Розумний будинок — все потрібне в одному магазині

Сучасні технології в будинку, квартирі підвищують ступінь комфорту і безпеки, створюють затишок і різноманітність в дозвіллі. Системи розумного будинку вже міцно увійшли в життя, позбавляючи від необхідності робити рутинні справи. Вони також дозволяють заощадити енергоресурси і знижують рівень витрат в готельних комплексах, офісах, складах. В інтернет-магазині Comtrade ви зможете знайти всі необхідні компоненти для розумного будинку. У каталозі представлена якісна продукція від провідних світових виробників: Dahua, Philips, Aqara, Ajax, TP-Link, Hikvision, BRON, Planet і багатьох інших.

Особливості системи, компонентів розумний будинок — купити в Києві в асортименті

Сучасна смарт-техніка дозволяє облаштувати розумний будинок кожному бажаючому і навіть без сторонньої допомоги. Виробники зі світовим ім'ям пропонують практичні, доступні та надійні елементи, за допомогою яких ви зможете об'єднати існуючі побутові прилади, а також інженерні комунікації для віддаленого управління ними.

Розумний дім

В інтернет-магазині Comtrade ви знайдете як окремі компоненти для розумного будинку, купити в Україні які може житель будь-якого регіону країни, так і готові рішення. До найбільш затребуваним виробів відносяться модулі, які відповідають за управління такими компонентами середовища:

  • система водопроводу, освітлення, опалення та газопостачання;
  • відеоспостереження та сигналізація;
  • система управління пожежною безпекою, електроенергією;
  • контроль доступу;
  • відстеження ризику виникнення аварійної ситуації.

Об'єднання пристроїв і приладів в автоматизовану систему здійснюється за допомогою різних програм. Вони дозволяють контролювати всі через спеціальні програми або команди GSM. В цілому системи розумного будинку досить різноманітні і бувають дротовими, бездротовими, централізоване і немає. Бездротовий варіант є найбільш зручним. Така система відрізняється простотою в установці і легкістю в розширенні.

Компоненти розумного дому

Купити розумний будинок в Києві — швидка доставка, якісна продукція

В інтернет-магазині Comtrade представлений величезний вибір компонентів для розумного будинку: освітлювальні прилади, лампи, світлодіодні стрічки, а також системи контролю доступу, реле, контролери, датчики якості повітря, дистанційні вимикачі і багато іншого. На всю продукцію поширюється офіційна гарантія від виробника.

Асортимент продукції зручно розподілений за категоріями. Знайти потрібний виріб не складе труднощів, оскільки на сайті є грамотно продуманий пошук по всіх основних характеристиках. Так, ви зможете підібрати оптимальний варіант для свого будинку.

Щоб купити розумний будинок в інтернет-магазині Comtrade, просто оформляйте заявку на сайті або замовляйте зворотний дзвінок. Ми передзвонимо вам. А якщо вам потрібна допомога з вибором, то ви завжди можете звернутися до наших менеджерів для отримання професійної та розгорнутої консультації.

Вгору