Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

KVM консолі

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше За назвою

Що являють собою KVM консолі, їх основні властивості та застосування

KVM — це абревіатура від англійського словосполучення «Keyboard/Video/Mouse» (у перекладі — «клавіатура/відео/миша»). Всі KVM консолі в Україні або іншій країні, являють собою комплекс пристроїв по «вводу/виводу» і є комутуючим пристроєм, який:

 • обладнано дисплеєм, клавіатурою та тачпадом/мишею;
 • вбудовано в обладнані спеціальним чином серверні стійки;
 • підключається до комп'ютерів (серверів) за допомогою спеціальних кабелів.

Такі консолі є ключовими елементами віддаленого керування, що забезпечують можливість одночасного підключення пристроїв типу «введення/виведення» до групи комп'ютерів (серверів).

KVM консолі

Завдання, які вирішуються за рахунок використання консолей

Сучасні цифрові KVM консолі купити бажають усі організації, які мають амбітні плани та конкретні завдання, частина з яких і допомагають вирішити такі консолі, оскільки вони:

 1. Забезпечують зручне та ефективне управління (віддалено/локально) парком великих серверів або окремих груп комп'ютерів.
 2. Дозволяють суттєво економити:
 3. Підвищують ергономічність серверних кімнат.
 4. Є одним із факторів економії електроенергії.

Сфери діяльності, в яких використовуються консолі KVM

Функціонування будь-якої великої компанії чи невеликого підприємства неможливе без використання сучасних IT-технологій. Тому KVM консолі купити у Києві має організація, орієнтована на власне зростання та перспективу розвитку.

Ці пристрої необхідні для повноцінної роботи телебачення, банків та фінансових установ, хостинг-провайдерів, ситуаційних центрів, операторів телефонного зв'язку, офісів різних компаній тощо. Інтегровані практично у кожен IT-проект, вони є його невід'ємною частиною.

У чому відмінність сучасних KVM консолей

Усі моделі різняться між собою за низкою властивостей:

 1. За кількістю портів (обумовлює кількість серверів/комп'ютерів, що підключаються). Розрізняють KVM консолі:
  • однопортові (для великих серверних кімнат або стійок з KVM перемикачем у комплекті, їхня задня панель для підключення до перемикача оснащена роз'ємами для PS/2, VGA USB та аудіо);
  • багатопортові (комплектуються KVM перемикачами на 8/16 портів, допускається синхронізація вбудованого KVM перемикача з перемикачами іншого виду).
 2. За типом управління всі цифрові консолі KVM класифікують як пристрої:
  • локального керування KVM консоллю за допомогою екрана пристрою;
  • IP-керування через KVM консоль, підключену до локальної мережі або Інтернету, за допомогою спеціального програмного забезпечення.
 3. За технічними особливостями розрізняють консолі KVM:
  • Dual Rail (автономне висунення клавіатури та монітора зі стійки);
  • Single Rail (спільне висунення клавіатури та монітора зі стійки).
 4. По діагоналі екрану — найбільш поширені на сьогодні KVM консолі з діагоналлю екрану 15/17/19 дюймів, моделі та з більшою діагоналлю виготовляються на замовлення.

Сучасна KVM консоль

Інтернет-магазин Comtrade пропонує під гарантію виробника купити консолі KVM, ціна яких набагато нижча, ніж в інших магазинах, а якість виготовлення та їх функціональні можливості здатні задовольнити будь-який попит.

Вгору
,