Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Датчики

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше За назвою

Великий вибір бездротових датчиків для охоронних систем

Безпека нашого житла, збереження життів у сучасному світі часто опиняється під загрозою. Тому так затребувані «розумні» гаджети, які допомагають підвищити рівень безпеки. Для цієї мети використовуються різноманітні системи сигналізації, до яких підключаються датчики. В інтернет-магазині Comtrade ви можете бездротові датчики купити в Україні, представлені в асортименті.

Датчики

Основні види бездротових датчиків

Найпопулярнішими видами датчиків, для підключення яких не потрібні дроти, є:

  • руху (звичайні і з фотофіксацією),
  • відкриття дверей або вікна,
  • розбиття скла,
  • диму і вогню,
  • затоплення.

Найбільш затребуваними залишаються бездротові датчики руху, дуже зручні в підключенні. Ці пристрої ідеально підходять для створення надійної системи безпеки в приміщенні або на вулиці. Такі датчики являють собою компактні пристрої, які включають сигналізацію при виявленні руху.

Зв'язок між датчиками і сигналізацією здійснюється шляхом захищеного радіоканалу, на частоті 433 МГц. При підключенні важливо дотримуватися відстань між датчиком і блоком сигналізації — не більше 100-200 метрів. Якщо між цими пристроями є перешкоди, вони значно знижують відстань взаємодії. Для розміщення датчика можна використовувати підсилювач бездротового сигналу.

Більш досконалими є датчики з фотофіксацією, оснащені компактною камерою, котрі виробляє знаменита компанія Ajax. Цей датчик працює за новим протоколом Wings, який дозволяє домогтися автономності, дальності зв'язку і високій швидкості відгуку. Коли датчик виявляє рух, навіть при поганій освітленості, камера робить знімок. Завдяки новому протоколу Wings, датчик передає сигнал тривоги за 150 мс.

Ще однією затребуваною і сучасною моделлю датчика є Ajax MotionProtect Curtain, тобто, штора. Ледве зловмисник потрапляє в поле зору, датчик аналізує дані з двох PIR-сенсорів і миттєво відправляє повідомлення про загрозу. У датчику застосовується унікальна оптична система з двох інфрачервоних сенсорів і багатогранного дзеркала. Завдяки такій системі датчик отримує в два рази більше інформації про обстановку в охоронній зоні.

бездротовий датчик

Датчики на сторожі безпеки і здоров'я

Щоб зберегти в цілості майно, а також найцінніше — здоров'я та життя, у квартирах і будинках рекомендується використовувати датчики задимлення, чадного газу та затоплення.

Особливо затребуваний в приватних будинках датчик диму Ajax FireProtect Plus Jeweller. Сенсор вловлює небезпечний рівень СО, підвищення температури, включать сигнал тривоги. Датчик готовий до установки вже з коробки — батарея встановлена, тому розбирати його не доведеться. Монтується за пару хвилин, завдяки кріпленню SmartBracket.

 Якісні і надійні бездротові датчики купити в Києві легко — просто виберіть відповідну модель в магазині Comtrade і залиште замовлення.

Вгору
,