Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Підсилювачі для рацій

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше За назвою

Підсилювачі для рацій вирішать проблему дальності сигналу

У ситуаціях, коли необхідно тримати зв'язок з людиною, яка знаходиться від вас на відстані, що перевищує можливості вашої радіостанції, не поспішайте мати нову, потужнішу. Виниклу проблему можна вирішити більш простим шляхом — вам лише потрібно купити підсилювач потужності для збільшення дальності сигналів.

Підсилювачі для рацій

У яких випадках потрібні підсилювачі потужності і де вони використовуються?

Радіостанція, що функціонує в діапазоні 27 МГц, з передавачем, потужність якого в багатьох країнах обмежена законодавчими нормами до 10 Вт, може працювати ефективніше. До апаратури для СВ-зв'язку необхідно додати підсилювач потужності та нестачу «рідних» Вт буде заповнено у вихідній потужності радіопередавача до значень 50–100 Вт.

Потреба у придбанні надійного та завадостійкого зв'язку на далеких відстанях з кожною стає дедалі актуальнішою. Це пов'язано з тим, що використання СВ-діапазону стає популярнішим для населення кожної країни. Наша країна не стала винятком і сьогодні в Україні підсилювачі потужності для рації потрібні радіоаматорам не менше, ніж фахівцям інших країн.

Яким ще способом можна вирішити нестачу потужності радіостанції?

Як відомо, проблему забезпечення якісного радіозв'язку можна вирішити двома способами:

  1. Купівля більш ефективної та функціональної антени.
  2. Придбання якісного підсилювача потужності.

Власники радіостанцій часто опиняються перед дилемою щодо того, першому чи другому варіанту надати перевагу. Справа в тому, що набуваючи більш потужної моделі антени, важливо враховувати, що й розміри її будуть збільшені. Наскільки зручною для вас буде така «обнова», особливо якщо йдеться про автомобільну радіостанцію?

Однозначно, у цій ситуації може виручити лише компактний підсилювач рації, ціна якого буде набагато меншою від вартості нової рації. Крім того, такі пристрої прості в установці, легкі в експлуатації та не вимагають будь-яких особливих умов зберігання та догляду. Весь алгоритм дій, вжитих посилення сигналу, можна викласти приблизно так:

  1. Купуйте підсилювач.
  2. З'єднайте антену з рацією.
  3. Підключіть систему до живлення вашого авто.

Як бачите, немає жодних складнощів із підключенням, та й великих фінансових витрат теж.

На що слід звертати увагу при виборі якісного підсилювача потужності?

Важливим критерієм при виборі підсилювача потужності вважаються показники чутливості рації, які є своєрідним обмежувачем рівня шумів. Вони здатні на загальному тлі завад виділити корисні сигнали. Непотрібні шуми виявляються на практиці при посиленні сигналу антени, що нормально функціонує.

Якщо використовується підсилювач рації, властивості вашої радіостанції змінюватимуться не у бік прийому сигналів, а під час їх передачі. Щоправда, в магазинах сьогодні продаються моделі радіостанцій, здатних посилювати і сигнали, що входять, але посилюються також і перешкоди, сторонній шум. Для якісної роботи радіостанції необхідна потужність у діапазоні 100–200 Вт, менша потужність просто не дасть необхідного результату.

Для коректної роботи підсилювача важливо, щоб ваша антена була справною і мала налаштування ПВ ≈ 1, інакше ви можете просто спалити підсилювач. Натискаючи тангенту, можна пошкодити прилад, якщо виявиться пошкодження кабелю або відсутність антени.

Підсилювачі сигналу для рацій

Де сьогодні можна вигідно придбати надійний підсилювач потужності?

Вітчизняна компанія «Комтрейд» запрошує всіх радіоаматорів до свого інтернет-магазину, де представлений великий вибір підсилювачів потужності від найвідоміших та найнадійніших виробників. В інтернет-магазині Comtrade ви можете вигідно купити підсилювач рації у Києві та по Україні з доставкою до будь-якого населеного пункту нашої країни.

Вгору
,