Графік роботи:

Понеділок-п'ятниця

10-18

Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Мережеві комутатори

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше Cпочатку дорожче За назвою
Відображення:

Створення стабільної та зручної комп'ютерної мережі просто неможливе без такого мережевого обладнання, як світч. Особливо, коли йдеться про численні підключення. Комутатор є зручним мережевим пристроєм, що формує локальну мережу з доступом до Інтернету для кількох ПК.

За принципом дії switch нагадує роутер або хаб, але відрізняється тим, що пакети даних транслюються чітко за адресою на певний вузол, що дозволяє отримувати пряму адресну передачу, як наслідок, максимально ефективне використання мережевого ресурсу.

У чому різниця між керованими та некерованими комутаторами?

Існує два типи свічей: керовані та некеровані.

Некеровані вважаються простим видом, який не підтримує мережеві протоколи управління (хоч і з можливістю безпосереднього налаштування). Але найбільш істотна різниця між типами полягає в тому, що керований switch підтримує простий протокол мережевого менеджменту SNMP, з віддаленим керуванням функціоналом, створенням необхідних конфігурацій.

Керований мережевий комутатор ідеальний для ділянок мережі зі складною топологією, що потребує максимального контролю. Він дозволяє виконувати такі завдання:

  • моніторити мережевий трафік;
  • керувати конфігурацією портів та інтерфейсів;
  • організовувати віртуальні мережі VLAN;
  • поєднувати групи каналів.

Керований комутатор купити варто хоча б тому, що він забезпечує широкий спектр функціональних можливостей на мережевому та канальному рівнях, може використовувати різні комутаційні методи з різними параметрами швидкості та надійності передачі даних.

Також варто виділити такий параметр, як рівні комутаторів.

1 рівень — практично завжди представлений некерованими switch — фізичний рівень OSI-моделі мережі, працює виключно з сигналами.

2 рівень — канальний рівень Ethernet, аналізує одержувані кадри та працює з MAC-адресами.

3 рівень — мережевий, управляє протоколами і має широкий перелік можливостей, що роблять ці пристрої схожими на маршрутизатори.

4 рівень — транспортний, просунутий маршрутизатор, що взаємодіє з додатками.

Які порти підтримує світч? Комутатори з PoE портами

Світч передбачає наявність портів, з яких до нього можна підключити не тільки ПК, а й інші мережеві вузли чи обладнання. Зв'язок порту та вузла здійснюється за допомогою крученої пари (обжатого кабелю). Середня кількість портів зазвичай дорівнює 8, але можуть зустрічатися моделі з 96 роз'ємами.

Слід виділити порт PoE, що дозволяє не тільки передавати дані, а й живити підключений пристрій, котрий неможливо (чи небажано) проводити силовий кабель.

Дуже зручним пристроєм є poe комутатор промисловий. Як правило, такі моделі мають величезну кількість портів, що взаємодіють з різноманітним мережевим обладнанням, підключеним одночасно.

За стандартом керований poe комутатор може бути представлений трьома категоріями: пасивний, активний та активний PoE+.

На відміну від мережевого концентратора, що виконує аналогічні функції, комутатор може керувати трафіком, що проходить через нього. Це автономний пристрій, який підходить для використання в домашніх умовах або в малому офісі, що також монтується в стійку для більших мережевих рішень.

Введіть «мережевий комутатор» у пошукову систему і ви побачите достатню кількість пропозицій усіх видів комутаторів та рівнів цін. Світчі досить сильно розрізняються за можливостями керування трафіком. Перед тим як комутатор купити, важливо чітко визначити свої запити до пристрою, щоб можна було вибрати саме той варіант, який найкраще буде відповідати вашим вимогам.

Якщо виникає потреба в такому пристрої, але ви не особливо розумієте і розбираєтеся, то найкращим варіантом для вас буде простий, некерований мережевий комутатор. Ймовірно, ціна, яку ви заплатите, буде визначатися кількістю портів та швидкістю. Наприклад, п'ятипортовий комутатор коштуватиме набагато дешевше, ніж 24-портовий. Аналогічно, комутатор Fast Ethernet, ймовірно, коштуватиме дешевше, ніж комутатор Gigabit Ethernet.

Такі мережеві комутатори можна купити в будь-якому інтернет-магазині мережевих рішень і при правильному підключенні ви гарантовано отримуєте відмінний варіант для розширення свого бізнесу.

Від чого залежить вартість комутатора?

На комутатор ціна залежить від набору таких характеристик:

  • кількість та типи портів;
  • наявність порту PoE, максимальна відстань передачі живлення по ньому;
  • швидкісні показники передачі;
  • потужність кожного порту;
  • підтримка мережевого рівня.

Також досить важливими можуть бути моменти мобільності (розмір, вага) пристрою, рівень безпеки для передачі даних, тип і інтерфейс управління (наприклад, Telnet-доступ SSH-доступ, Web-інтерфейс).

Де купити switch у Києві чи Україні?

Купити світч у Києві чи Україні можна в нашому інтернет-магазині Comtrade.ua, для клієнтів з Києва switch може доставити наша кур'єрська служба. В Одесу, Дніпро, Харків, Львів, Запоріжжя та інші міста України ми надсилаємо товар кур'єрською службою "Нова пошта". Для підприємств є можливість безготівкового платежу. До кожного товару надається офіційна гарантія від виробника, тому Ви можете бути впевнені в його якості.

Мережеві комутатори в Comtrade: Основні функції, типи, властивості та застосування

Мережеві комутатори є ключовими елементами у побудові сучасних мереж, вони забезпечують між пристроями ефективну передачу даних. Купити мережеві комутатори в Україні пропонує інтернет-магазин Comtrade. В організації надійних і високопродуктивних мереж дані пристрої відіграють важливу роль, надаючи різні корисні функції, залежно від їх типу та конфігурації.

Мережеві комутатори

Типи мережевих комутаторів у Comtrade

У відповідному каталозі на сайті нашого онлайн-магазину ви знайдете різні типи мережевих комутаторів.

Некеровані комутатори

Мережеві комутатори некеровані надають просте та автоматизоване з'єднання пристроїв у локальній мережі (LAN). Вони ідеально підходять для організації малих мереж, де практично відсутня необхідність проведення складних налаштувань.

Керовані комутатори

Для великих підприємств фахівці магазину Comtrade рекомендують вибрати керовані мережеві комутатори, оскільки вони мають ряд функціональних переваг:

  • забезпечують більш гнучкий контроль;
  • дозволяють проводити налаштування мережі;
  • надають можливості моніторингу та управління трафіком.

Всі ці можливості є вкрай важливими для нормального функціонування великих підприємств.

Smart комутатори

Дані пристрої ефективно комбінують у собі характеристики та властивості некерованих/керованих комутаторів, вдало поєднуючи базові функції управління та зручну експлуатацію.

Характеристика основних властивостей комутаторів мережі в онлайн магазині Comtrade

В асортименті нашого магазину ви також можете вибрати моделі мережевих комутаторів з різним рівнем керування:

  • L2 (рівень 2) — мережеві комутатори з рівнем управління 1.2 здійснюють комутацію на канальному рівні, забезпечуючи ефективніше управління трафіком;
  • L2+ (рівень 2+) — надає розширені функції керування для більш гнучкої конфігурації мережі;
  • L3 (рівень 3) — дозволяє виконувати маршрутизацію на високому рівні мережі.

Типи та кількість портів мережевих комутаторів

  1. Порти доступу (LAN) — призначені для підключення пристроїв до локальної мережі.
  2. Uplink порти — забезпечують з'єднання з вищим рівнем мережі чи іншими комутаторами.

Комутатори для мережі

Особливості, які можуть бути у мережевих комутаторів

  • PoE — технологія передачі електроживлення по мережевих кабелях, особливо корисна для IP-камер і точок доступу.
  • Контролер Wi-Fi — розширює функціональність, необхідну для ефективного керування бездротовою мережею.
  • Стековані — дозволяють об'єднати кілька комутаторів у єдиний логічний пристрій, покращуючи пропускну здатність та надійність мережі.
  • USB — додаткові порти, що забезпечують підключення USB-пристроїв, що спрощують обмін даними та налаштування комутатора.
  • Модульні — Ви можете додавати додаткові порти або функції для зручного налаштування мережі.
  • Кріплення у стійку — служать для зручного розміщення обладнання у стійках для серверів, сприяють економії простору.
  • Грозозахист — наявність цієї функції забезпечує надійний захист мережевого обладнання від ушкоджень, спричинених електричними розрядами під час грози.

Також ми пропонуємо мережеві комутатори з різним бюджетом PoE — від 35 до 4200 Вт. Різні варіанти бюджету PoE забезпечують можливість вибору залежно від вимог до пристроїв, що підключаються.

Вибрати та замовити мережеві комутатори з доставленням у Києві, а також по всій Україні, ви можете на сайті магазину Comtrade. Наша компанія постачає на внутрішній ринок України широкий асортимент якісних та доступних за вартістю мережевих комутаторів від провідних виробників. Подбайте про стабільну та надійну роботу вашої мережі разом з Comtrade!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,