Кількість
|
Вартість
|
||
|
Мережевим обладнанням називають пристрої, що використовуються роботи комп'ютерних мереж. Взаємодіючи між собою за допомогою кабелів, таке обладнання як маршрутизатори, свічі, сервери та інше, дозволяють створити єдину стабільну систему передачі даних з інтернету, в інтернет, з комп'ютера в комп'ютер, на сервер і так далі.
Активні та пасивні пристрої, що становлять мережеве комунікаційне обладнання, пропонують створення різних типів підсистем, організацію різних способів та параметрів передачі даних. Так, наприклад, свічі можуть об'єднати кілька вузлів з різними адресами, що знаходяться в межах однієї мережі, і передавати дані одразу за допомогою широкомовного трафіку.
На сьогоднішній день виробники мережного обладнання дозволяють забезпечувати високу швидкість та ідеальну якість передачі даних, бажані характеристики безпеки, випускають пристрої для створення всіх типів підключень та мереж. Тому вибір дуже широкий і здатний задовольнити практично будь-яку потребу.
Наша компанія COMTRADE представляє широкий асортимент мережевого обладнання від різних брендів і виробників, що надаються безпосередньо постачальником і супроводжуються гарантією якості.
Види мережевого обладнання: активне та пасивне
Основний принцип роботи мережного обладнання полягає у створенні мережі з пристроїв пасивного та активного типу, що функціонують у зв'язуванні один з одним.
- Пасивне мережне обладнання представлене мережевими кабелями, хабами, репітерами та іншими елементами системи, що забезпечують безпосередню передачу даних та з'єднання з пристроями, що входять до системи. Пасивність у разі передбачає відсутність у техніки набору своїх функцій і якостей
- Активне мережеве обладнання (таке як маршрутизатори, комутатори та інше) дозволяє створювати або запам'ятовувати адреси, мати власну оперативну пам'ять, додаткові режими безпеки тощо.
Особливо популярне сьогодні бездротове мережеве обладнання, яке активно використовується в домашніх, офісних та будь-яких інших умовах.
У чому відмінність мережного обладнання 2-го та 3-го рівня?
Також варто зазначити, що призначення мережного обладнання часто диктує вимоги щодо його рівня. Зараз активно використовують типи мережного обладнання другого та вище рівнів.
Мережеве обладнання 2 рівня використовується для створення локальних мереж, кількох сегментів. Воно орієнтована на МАС-адреси, що займається фізичною адресацією, управляє потоком даних. Тоді як мережеве обладнання 3 рівня вже на порядок складніше - воно орієнтоване на оптимальні механізми маршрутизації з використанням прогресивних протоколів, може створювати локальні та глобальні, територіальні мережі, мати власне функціональне ПЗ і пропонувати користувачеві набір додаткових можливостей.
Яке мережеве обладнання краще використовувати для дому та для офісу?
Вибирати серверне мережеве обладнання в першу чергу потрібно з урахуванням того, які функції воно має виконувати. Для будинку з одним, максимум трьома підключеними до мережі пристроями цілком достатньо бездротових варіантів. Підійде таке мережеве обладнання для малого офісу чи створення невеликих мереж. Чим більше пристроїв буде підключено, чим надійніше і безпечніше зв'язок потрібно - тим складнішим і дорогим буде обладнання.
Хороше мережне обладнання для локальної мережі великого формату потребує використання провідних технологій, пасивних пристроїв. Характеристики варто підбирати, виходячи з реальних, об'єктивних вимог, а не з розрахунком на те, що колись та чи інша функція стане в нагоді.
Де купити мережеве обладнання в Україні?
Якщо Ви вирішили купити мережеве обладнання в Україні , не звертаючись безпосередньо до виробника краще зробити це в офіційних партнерів того чи іншого бренду. Наш магазин Comtrade працює безпосередньо з найбільшими постачальниками мережевого обладнання в Україні. Завдяки цьому ми можемо запропонувати не лише гарні ціни, а й офіційну гарантію на весь модельний ряд.
Ми працюємо на цьому ринку вже понад 10 років і готові допомогти Вам з вибором та якісною консультацією з будь-яких питань.
Клієнти з Києва можуть скористатися кур'єрською доставкою по місту. У Дніпро, Харків, Запоріжжя, Одесу, Львів та інші міста України ми надсилаємо товар «Новою Поштою». Для юридичних доступна можливість безготівкової оплати. Кожен товар поставляється з офіційною гарантією від постачальника, а отже Ви можете бути впевнені у його високій якості.
Мережеве обладнання для будь-яких завдань та рішень у магазині Comtrade
У світі високих технологій мережеве обладнання відіграє ключову роль, виконуючи важливі функції, що забезпечують:
- зв'язок різного рівня;
- передачу даних;
- взаємодія між комп'ютерною технікою та іншими пристроями.
В Україні мережеве обладнання як сполучний елемент сучасних комунікацій демонструє дивовижне розмаїття типів.
Основні типи мережевого обладнання
У мережевій інфраструктурі устаткування цього виконує різні завдання.
Активне/пасивне
- Активне обладнання — це маршрутизатори та комутатори, що забезпечують надійний зв'язок і підсилюють сигнали, що передаються ними.
- Пасивне обладнання — це кабелі та роз'єми, які не здатні посилювати сигнали та служать для з'єднання пристроїв фізично для встановлення зв'язку між ними.
Телефонія
IP-телефонія оновила комунікації та вивела їх на новий рівень, забезпечуючи голосовий зв'язок через інтернет. Віртуальні АТС та VoIP-системи служать для більшої ефективності комунікацій.
Відеоспостереження
Мережеві відеокамери та системи відеоспостереження дозволяють в режимі реального часу контролювати безпеку та здійснювати моніторинг різного призначення простору як у приватній сфері, так і в малих офісах або на інших об'єктах.
Оптичне обладнання
Волоконно-оптичні системи дозволяють передавати дані на великі відстані з високою швидкістю за мінімальних втрат. Оптичні медіаконвертери служать для забезпечення інтеграції оптичних та мідних мереж.
KVM обладнання
KVM-перемикачі — важливий елемент мережевого обладнання, вони здатні керувати кількома комп'ютерами за допомогою всього одного комплекту:
- клавіатура,
- монітор,
- миша.
Вони сприяють підвищенню ефективності роботи з кількома системами.
Мережеві адаптери
Wi-Fi адаптери та мережеві карти забезпечують підключення пристроїв до мереж, включаючи бездротові мережі.
Розумний будинок
Мережеве обладнання для Розумного будинку включає різноманітне обладнання:
- розумні розетки;
- світильники;
- термостати;
- інші пристрої.
У системі Розумний будинок керування мережевими пристроями здійснюється через інтернет.
Системи охорони та безпеки
Мережеве обладнання дозволяє організовувати складні системи безпеки, що включають системи оповіщення та різноманітні датчики — рухи, відеоспостереження та ін.
Системи контролю доступу
Мережеві системи контролю доступу дуже важливі, вони забезпечують безпечне управління доступом до обмежених зон для персоналу та відвідувачів.
Переваги мережевого обладнання
- Зв'язок — мережне обладнання забезпечує надійне з'єднання між пристроями, дозволяючи їм обмінюватися даними та ресурсами.
- Безпека — функції захисту мережевих пристроїв, що забезпечують конфіденційність даних та безпеку мереж.
- Масштабованість — сучасне мережеве обладнання легко масштабується для адаптації до потреб бізнесу.
- Керованість — ефективно управляти мережевим обладнанням та моніторити його стан дозволяє різноманітність інструментів та наявність спеціального програмного забезпечення.
- Інновації — безперервний розвиток технологій призводить до появи нових функцій та можливостей мережевого обладнання.
Якщо ви шукаєте надійного партнера для придбання мережного обладнання, інтернет-магазин Comtrade в Україні є ідеальним вибором. Тут ви знайдете різноманітні асортименти якісного мережевого обладнання різного типу від різних виробників. Купити мережеве обладнання за доступною ціною з доставленням у Києві та в будь-яке місто України пропонує інтернет-магазин Comtrade — ідеальний партнер для створення та підтримки вашої мережевої інфраструктури.