Графік роботи:

Понеділок-П'ятниця

10-18

Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Мікрофони комп'ютерні

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше Cпочатку дорожче За назвою
Відображення:

Мікрофони для комп'ютера: якісні пристрої від Comtrade

Комп'ютери застосовуються сьогодні у різних сферах життя. Вони можуть виконувати функцію робочого інструменту, ігрової приставки, навчального посібника, засобів зв'язку, творчого ресурсу. У багатьох випадках до них потрібні спеціальні пристрої. Одним із найбільш актуальних вважається комп'ютерний мікрофон. Купити в Україні його можна у нашому інтернет-магазині. Це буде обладнання, яке витримає інтенсивну експлуатацію протягом тривалого часу.

Мікрофони комп'ютерні

Комп'ютерний мікрофон з каталогу Comtrade: призначення та функціонал

У сучасній торгівлі представлено широкий вибір пристроїв такого типу. Замовити комп'ютерний мікрофон у каталозі нашого магазину можна різних видів. При цьому варто враховувати особливості подальшого застосування пристрою та актуальні його характеристики, необхідні у роботі.

Призначення комп'ютерного мікрофона

Переважно такий пристрій необхідний:

  • Для спілкування через інтернет. Це може бути будь-який вид зв'язку, включаючи Skype, Telegram, Viber, Facebook або WhatsApp.
  • Для комунікації між учасниками комп'ютерної гри, яка проводиться у мережі. Якщо багато учасників, вони можуть зв'язуватися за допомогою комп'ютера і мікрофона.
  • Для запису аудіо вмісту або звуку відеокліпів. Комп'ютерний мікрофон вибирається кожного окремого випадку з урахуванням специфіки його експлуатації.

Різновиди комп'ютерних мікрофонів

Якщо вам потрібно вибрати та купити комп'ютерний мікрофон, важливо враховувати його характеристики, функціональні можливості та конкретний вигляд. Дані пристрої класифікуються таким чином:

  • Спосіб підключення. Мікрофон до комп'ютера приєднується переважно або дротовим або бездротовим способом.
  • Місце встановлення. Комп'ютерний мікрофон може розміщуватися на столі або кріпитися на штативі, в петлиці, гарнітурі навушників.
  • Надсилання звуку. Її механізм може бути різним. Але з комп'ютером використовують динамічні чи конденсаторні мікрофони.
  • Чутливість до звукових хвиль. Мікрофони бувають спрямованими, які передають лише голос, а також не спрямованими, що уловлюють усі навколишні звуки.

Мікрофон для комп'ютера

Як правильно вибрати мікрофон для ПК?

Щоб правильно підібрати пристрій для комп'ютера, потрібно враховувати багато критеріїв. Активні користувачі можуть придбати бездротові мікрофони, петлю або гарнітуру. Якщо потрібно спілкуватися через соцмережі чи засоби зв'язку, краще підійде настільний мікрофон. А для професіоналів рекомендуються конденсаторні пристрої, які пригнічують шум. Звичайно, їхня вартість вища, ніж звичайних побутових пристроїв. Але для професіоналів важлива насамперед якість звукозапису.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині замовити комп'ютерний мікрофон, ціна якого стане приємним доповненням до його найвищої якості. У нашому каталозі знайдуться моделі, які оптимально підійдуть під ваші завдання та особисті уподобання.

Вгору
,