Графік роботи:

Понеділок-П'ятниця

10-18

Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Інвертори та контролери

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше Cпочатку дорожче За назвою
Відображення:

Дедалі популярнішими стають екологічно чисті джерела енергії, особливо сонячні панелі. З усім тим, для організації подібної мережі електроживлення необхідно кілька дуже важливих компонентів, серед яких контролери, а також інвертори заряду. Річ у тому, що сонячна батарея, як і акумулятори, генерують виключно постійний струм, який ніяк не підходить для використання в стандартній мережі 220 В. Для цього були розроблені інвертори, які перетворюють постійний струм на змінний.

Інвертори поділяють на два основні типи — автономні або мережеві. Перші потрібні в мережах, де вживаються акумулятори, до яких їх і підключають. Другий тип цих пристроїв підключають безпосередньо до сонячного генератора з одного боку і до мережі змінного струму — з іншого. Також розрізняють інвертори за типом вихідного сигналу, який може бути у формі звичайної синусоїди або з квазісинусом. Останні доступніші, але менш надійні, оскільки можуть пошкодити техніку, чутливу до перепадів напруги. Інвертори з «чистим синусом» видають струм формою набагато краще, ніж зазвичай буває в мережі, але коштують подібні пристрої досить дорого, та до того ж вони великі та незручні. У магазині Comtrade можна підібрати потрібні вам і купити контролери та інвертори Київ.

Контролери, як зрозуміло з назви, необхідні для контролю розрядки чи зарядки акумуляторів. Найпростіші моделі працюють як прості вмикачі/вимикачі сонячної батареї за потреби. Сучасні моделі здатні виконувати роль стабілізатора, знижуючи напругу на батареї до певного значення, що сприяє повній зарядці акумуляторів. Метою всіх цих заходів є забезпечення максимальної ефективності всієї мережі та підтримка працездатності пристроїв шляхом захисту їх від перевантажень та замикань.

Інвертори та контролери забезпечать стійкість та безпеку локальної мережі

Сьогодні акумулятори є одним із головних елементів конструкції всіх енергетичних систем. Поряд із цими пристроями знайшли своє застосування інвертори та контролери потужності. В Україні такі пристрої вже активно використовуються для контролю та підтримки продуктивності систем сонячної енергетики.

Інвертори та контролери

Стрімкий розвиток сонячної енергетики вже ні в кого не викликає сумніву, що це енергетика майбутнього, яка вже увійшла до нашого життя. Сонячні батареї та панелі вже сьогодні експлуатуються людиною, яка «навчила» акумулятори генерувати електричну енергію за рахунок енергії сонячної. Спеціальні фотоелементи сонячних систем перетворюють сонячну енергію на електроенергію з постійним струмом. Однак побутова техніка здебільшого функціонує за рахунок змінного струму.

Проблема перетворення постійного струму в змінний струм вирішується за допомогою інвертора. Потужність та продуктивність сонячних енергосистем залежить від продуктивності фотоелементів, за функціонування яких відповідає контролер потужності. Купити контролери потужності та інвертори пропонує інтернет-магазин Comtrade. Це якісне та надійне обладнання від передових виробників енергосистем та обладнання для сонячної енергетики.

Інвертор: конструкція, принцип функціонування, властивості

Як і акумулятори, інвертори є невід'ємним елементом будь-якої системи, що базується на сонячній енергії. Сьогодні в спеціалізованих магазинах пропонуються до покупки різноманітні моделі інверторів, що генерують змінний струм, що функціонують на різних потужностях, що відрізняються продуктивністю. Перемикаючим елементом в інверторах зазвичай є транзистори — перемикачі напівпровідникового типу.

МОП-транзисторами оснащуються інвертори, що мають невисоку (не більше 5 кВт) потужність. Для потужніших систем використовуються інвертори з IGBT-транзисторами — біполярними напівпровідниками, оснащеними ізольованим затвором і популярнішими на сьогоднішній день за рахунок високих якісних характеристик.

Найбільш прості моделі інверторів адаптовані на генерацію змінного струму прямокутної форми. Вони використовуються для живлення таких же простих пристроїв (наприклад — спіральних обігрівачів), але для пристроїв складніших не придатні через виникнення значних гармонійних спотворень. У цьому випадку більш підходять інвертори, здатні подавати сигнал, максимально наближений за своєю формою до синусоїдального класичного.

Контролер потужності — що це, яку функцію виконує?

Регулюючий пристрій, призначений для контролю рівня якості заряду акумуляторних батарей, це контролер потужності. Купити такий пристрій необхідно для продовження терміну експлуатації акумуляторних батарей, які швидко зношуються при експлуатації в неправильному режимі. У завдання контролера входить регулювання заряду батареї, яке має бути надлишковим (при перезарядці) чи недостатнім рівнем заряду.

Акумуляторні батареї, з'єднані з сонячною панеллю через контролер потужності, функціонують в оптимальному режимі та характеризуються більшим терміном експлуатації. Вироблену сонячними панелями електроенергію контролер потужності може перенаправляти різні потреби:

  • зарядка акумулятора:
  • живлення різних побутових пристроїв:
  • поповнення спільної мережі.

Для домашньої мережі важлива стабільність напруги, контролер потужності здатний її забезпечити — у цьому полягає одна з основних переваг експлуатації даного пристрою. Акумуляторні батареї не характеризуються наявністю стабільної напруги, його автоматичне налаштування залежить від ряду їх властивостей:

  • типу батарей;
  • їх поточний температурний режим;
  • рівня заряду;
  • загальний стан.

Інвертори та контролери для електроживлення

Ще однією перевагою використання контролера потужності є забезпечення захисту та безпеки енергетичної системи при підключенні систем генерації сонячної енергії до загальної мережі. Пристрій виконує завдання синхронізації напруги і частоти електроенергії, що виробляється з параметрами, характерними для загальної мережі.

Щоб забезпечити стійкість та надійність функціонування локальної енергосистеми при раптовому відключенні її від загальної мережі, необхідно купити інвертор та контролер потужності. У Києві та інших містах нашої країни ви можете придбати такі пристрої в інтернет-магазині Comtrade з доставкою до будь-якого населеного пункту України.

Вгору
,