Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Рації

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше За назвою

Рації та особливості їх функціонування

Радіостанція являє собою систему для передачі, трансляції та прийому радіосигналу. Прилади, що застосовуються в ній, визначаються як трансміти, призначені для передачі сигналу, ресивери для його прийому, і трансмітери, які можна назвати приймачами. Судячи з визначення, рація з каталогу будь-якого сучасного виробника — це система, яка включає два ключові елементи: передавач і приймач. Вони є складними приладами, об'єднаними в єдиному корпусі і керованими єдиними вузлами.

Рації

Що являє собою і як діє приймач рації?

Приймач призначений для уловлювання та перетворення радіосигналу на звук, який може сприйматися людським вухом. У більшості сучасних конструкцій таких пристроїв використовують так звану технологію подвійного перетворення звукових частот.

Конструкція

У конструкцію приймача входить:

  • Антенний роз'єм. Він уловлює радіосигнал, який проходить через голосовий фільтр.
  • УВЧ. Це підсилювач високих частот, призначений посилення потужності сигналу.
  • Змішувач. Його функція полягає у зниженні частоти без спотворення інформаційного змісту.
  • Детектор. За допомогою його з отриманого радіосигналу витягується голос низької частоти.
  • УНЧ. Це підсилювач низьких частот, який передає інформаційну складову динамік.

Функціонування

Радіосигнал за допомогою приймача трансформується на помітну людським вухом звук. Будь-яка рація, замовити яку можна в нашому інтернет-магазині, складається з найвищих вузлів, перерахованих вище. В результаті вона забезпечує чітке, виразне озвучування радіосигналу без перешкод та спотворень. Але це за умови, що користувач впорався з цим приладом і правильно налаштував його.

Сучасні рації

Що являє собою і як діє передавач рації?

Передавач у радіообладнанні призначений для виконання функцій, протилежних приймачеві. Він передає інформацію від однієї людини до іншої, транслюючи її в ефір. Тобто абонент озвучує інформацію. Рація, купити недорого яку можна в нашому інтернет-магазині, здійснює накладання голосу на частоту, що транслює. Вона вибирається генератором і передається кабелем. За допомогою антени сигнал транслюється в ефір.

Конструкція та функціонування

При передачі звукової інформації по рації сигнал через мікрофон йде підсилювач низьких частот, після чого посилюється і транслюється на модулятор. Він є вузол рації, що забезпечує трансформацію високочастотного сигналу, що відправляється в ефір. У раціях аматорського типу застосовується амплітудна модуляція і частотна. Існує також односмугова модуляція.

Пропонуємо вам найкращі сучасні рації замовити з доставкою по Україні в інтернет-магазин Comtrade. Це буде високоякісне радіообладнання, яке ви можете вибрати для різних завдань з відповідними характеристиками.

Вгору
,