Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Шлагбауми і аксесуари

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше За назвою

Всі види шлагбаумів пропонує до покупки інтернет-магазин Comtrade

З метою безпеки, охорони території та організації санкціонованого доступу до об'єктів різного рівня секретності використовуються механічні та автоматичні системи шлагбауму. Від того, наскільки якісно виготовлений шлагбаум та всі елементи, що становлять його єдиний механізм, залежить якість його функціонування, безвідмовна робота автоматизованих або механічних вузлів, безпека його експлуатації.

Що називають шлагбаумом та за яким принципом він функціонує?

Так прийнято називати пристрій, в якому є механізм регулювання та керування автотранспортом, а також обмеження його в'їзду на закриту для вільного в'їзду територію. Такі пристрої доцільно встановлювати на залізничних переїздах, дорогах та перехрестях, у місцях, що характеризуються складною транспортною розв'язкою.

Шлагбауми і аксесуари

Різні види шлагбаумів працюють по-різному, це залежить від особливостей їхньої конструкції, аксесуарів та набору функцій, якими вони оснащені. Однак у всіх у них є загальний принцип функціонування, який має такий вигляд:

 • поруч зі шлагбаумом (з внутрішньої сторони території, що охороняється) встановлюють стійку, оснащену відеокамерою і викликною панеллю;
 • відеокамера шлагбаума з'єднана лінією зв'язку (GSM, Інтернет) із центральною службою (диспетчерська);
 • водії авто, під'їжджаючи до шлагбауму, натискають на викликовій панелі кнопку для зв'язку з диспетчером, якому і повідомляють про мету в'їзду на територію, що охороняється.

Якщо ціль в'їзду легітимна, диспетчер відкриває шлагбаум для проїзду автотранспорту.

Які види шлагбаумів існують і в чому їх відмінності?

За принципом управління розрізняють механічні (ручні) та автоматичні моделі.

Механічні шлагбауми

Управління такими пристроями здійснюється людиною в ручному режимі, тому зазвичай їх встановлюють у тих місцях, де є людина, яка виконуватиме цю функцію — сторож, охоронець, вахтер. Оснащення такого механізму спеціальними пружинами полегшує людині процес підняття та опускання стріли, що запобігає проходу/в'їзду.

Максимальна довжина стріли механічного шлагбауму не перевищує 6 м. Механічний шлагбаум при встановленні бетонується або фіксується за допомогою зварювання. До механічного вигляду також відносять:

 1. Шлагбауми горизонтального типу, які, у свою чергу, можуть бути оснащені:
  • поворотним механізмом — їх стріла, відкриваючись, розгортається у напрямку, яке протилежне напрямку транспорту, що входить.
  • відкатним механізмом — їх стріла відкривається убік за рахунок наявності спеціального ролику, розташованого біля основи її ніжки.
 2. Шлагбауми вертикального типу — стріла під час відкриття піднімається вгору.
 3. Паркувальні шлагбауми характеризуються невеликим розміром (не більше 80 см) і використовуються недалеко від житлових та офісних будівель, служать для резервування паркувальних місць. Крім бетонування та зварювання, при установці можуть фіксуватися анкерними болтами.

Автоматичний шлагбаум

Управління цим пристроєм здійснюється за рахунок наявності в його конструкції механізму, що самоблокується, регулюючого:

 • рух та напрямок стріли;
 • швидкість її руху;
 • роботу системи спостереження, а також записи того, що відбувається за межами території, що охороняється.

У разі відключення шлагбауму від джерела живлення, він переходить у режим ручного керування. Встановлюючи металевий шлагбаум, необхідно використовувати кабель-канали та не забути про заземлення.

Автоматичні шлагбауми випускаються у різноманітності, їх розрізняють:

 • за інтенсивністю функціонування (це співвідношення загального часу, включаючи простої до часу, коли шлагбаум функціонує);
 • за типом (гідравлічний/електромеханічний) приводу;
 • за розміром простору, який він перекриває (довжина стріли).

Автоматичні шлагбауми

Яка вартість шлагбаумної установки та де її можна придбати?

Існує класифікація, від якої залежить вартість шлагбаумів різних видів. Так, наприклад, розрізняють пристрої:

 1. Економ класу (найдорожчі).
 2. Середнього класу (середня вартість).
 3. Преміум-класу (найдешевші).

Автоматичний або механічний шлагбаум купити у Києві чи іншому місті нашої країни ви можете сьогодні в інтернет-магазині Comtrade. У нас є широкий асортимент шлагбаумів та аксесуарів до них, що відрізняються за призначенням, способом управління, довжиною стріли та її напрямом. Зважаючи на всі ці критерії, ви зробите вдалу покупку, обравши найкращий шлагбаум!

Вгору
,