Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Електромережі — основа сучасного світу. Більшість обладнання зможе виконувати свої функції без електроенергії. Це стосується як промислових об'єктів, так і побутової техніки. Домашні дрилі та шуруповерти, якщо використовуються не поруч із мережею, вимагають наявності блоку живлення, і бажано із запасним. ДБЖ можуть бути як компактними, так і пристроями промислового типу, розрахованими на підтримку живлення кількох комп'ютерів або серверів.

Щоб мережа електроживлення функціонувала, необхідні кілька складових, включаючи середовище передачі електричного струму — кабелі, передавачі, розетки, розподільники, велику кількість витратних і комплектуючих. Мережеві фільтри, наприклад, виконують дві функції - розподілу та захисту. Це варісторні та LC фільтри в одному комплекті пригнічують несподівані стрибки напруги та високочастотні імпульси, захищаючи комп'ютери та іншу офісну техніку.

Елементами електромережі можуть бути і перетворюючі пристрої. Як приклад, інвертори — нині вже «розумне» обладнання, для трансформування постійного струму у змінний. Зокрема вони особливо популярні при організації мережі живлення будинку на основі сонячних батарей. У магазині Comtrade можна вибрати та купити блок живлення, кабелі, акумулятор та інші компоненти.

Стабільне живлення для домашньої чи офісної мережі

Щоби забезпечити безперебійну роботу комп’ютерів, офісної чи побутової техніки, важливо правильно підбирати пристрої. Особливо це твердження актуальне для регіонів, де часто вимикають електрику або спостерігаються стрибки напруги. Саме для таких випадків слід живлення мережі купити в Україні — обрати оптимальний пристрій ви можете в магазині Comtrade.

Живлення мережі

Стабільна основа будь-якої мережі

Жоден пристрій не зможе функціонувати без розетки, проте бажано, щоби вона була якісною та захищеною. Саме тому варто обрати мережевий фільтр, особливо, якщо ви плануєте під'єднувати понад два пристрої. Більшість мережевих фільтрів оснащуються від двох до восьми розеток, в які можна під'єднувати будь-які пристрої, комп'ютерну чи побутову техніку. Зрідка трапляються моделі на 20 розеток, вони будуть актуальними для великих офісів, готелів чи торгових центрів.

Головна функція мережевого фільтра — захист обладнання від небажаних стрибків напруги в електромережі. Обираючи мережевий фільтр, варто звертати увагу на:

  • діапазон вихідних напруг;
  • допустиму сумарну потужність пристроїв;
  • максимально допустимий струм;
  • струм імпульсної перешкоди.

Також для побудови мережі різної конфігурації можуть використовуватися такі прилади:

Джерела безперебійного живлення необхідні не просто для вирівнювання стрибків напруги, але для створення резервного живлення. Використання ДБЖ дозволяє зберегти всі важливі документи на комп'ютері, окрім цього, вберегти чутливу електроніку від поломок.

Джерела безперебійного живлення можна обрати найпростішого типу, офлайн, на два гнізда, до яких можна під'єднати комп'ютер та монітор. Також ви можете обрати ДБЖ, котрі максимально точно вирівнюють стрибки напруги — онлайн. Такі пристрої дорожчі, проте ви матимете гарантію безпеки для високоточного обладнання.

Також під час організації мережі можуть використовуватися розподілювачі живлення. Ці пристрої оснащені блоком розеток і роз'ємами відповідного типу. Для рівномірного розподілення живлення між різними пристроями, в цьому блоці також передбачені інтелектуальні функції, серед яких моніторинг параметрів під'єднаного обладнання. Деякі моделі можуть керуватися віддалено, за допомогою протоколів TCP/IP, котрі передають на монітор оператора всю інформацію.

Прилади для живлення мережі

Альтернативні джерела енергії

В умовах сучасної екології все більш затребуваними є різноманітні пристрої, котрі допомагають бути автономними від традиційних джерел енергії. Серед них досить популярні сонячні панелі.

Сонячні панелі відрізняються рівнем потужності, тому ви можете обрати потрібний пристрій для кемпінгу чи великого будинку.

Обовязковим для встановлення сонячних батарей є акумуляторна станція, котра збирає отриману сонячну енергію і перетворює її на електричну. Якщо вам потрібно живлення мережі купити в Києві, в магазині Comtrade ви можете обрати також павербанки, аксесуари до сонячних батарей.

Вгору