Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Принтери пластикових карт, аксесуари та комплектуючі до них

Дане обладнання застосовується для перенесення зображення на основу. Принтери пластикових карток в Україні широко потрібні в різних сферах. Тому в асортименті нашого інтернет-магазину їм приділяється гідне місце.

Принтери карт

Принтери пластикових карток: принцип дії, різновиди та особливості вибору

Дані пристрої використовуються для оформлення різних видів пластикових карток, відтворення зображень логотипів компаній, друку штрих-кодів, текстів та кодованих даних. Такі пристрої можуть друкувати по поверхні, що ламінує. Також аналогічні прилади використовуються для кодування пластикових карток. Принтери можна замовити в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо продукцію провідних виробників із гарантією фірмового походження за цілком помірними цінами.

Принцип дії

  1. Такі пристрої мають складну конструкцію. Їх функція - перенесення фарбуючих пігментів на задану основу, виготовлену із пластику. Заготівлі карток розміщуються у спеціальному лотку. Кожна подається на транспортер до термоголовки, яка після нагрівання та притискання стрічки з фарбою переносить зображення.
  2. Принтери для пластикових карток, купити які можна в тому числі в нашому магазині, здатні передавати більше 16 млн. різних кольорів. Це потребує досить тривалого часу. Але сучасні пристрої справляються з цим завданням дуже швидко.
  3. Стрічка може бути фарбувальною або ламінаційною. Останній варіант призначений для здійснення ламінації карток. Для цього пристрій повинен бути підключений до комп'ютера. Через нього керується принтером за допомогою спеціального кабелю або бездротового з'єднання.
  4. Для початку друку потрібно встановити специфічне програмне забезпечення. Воно йде у базовій комплектації принтера. Також усі драйвери можна отримати з офіційного сайту виробника цього обладнання. Макет картки виконується у PowerPoint, Word або за допомогою спеціальних комп'ютерних програм.

Принтери пластикових карт

Види принтерів

Пристрої цього класифікуються за низкою параметрів. Вони можуть виконувати односторонній або двосторонній друк. За способом перенесення зображення на основу розрізняють принтери:

  • Для сублімаційного або термотрансферного друку, при якому картинка переноситься внаслідок нагрівання термоголовки та випаровування фарби зі стрічки безпосередньо на пластикову картку.
  • Для реверсивного друку. Такий метод вважається сучаснішим. Спочатку зображення наноситься на плівку, а потім вона приклеюється до пластикової основи. Це швидший та надійніший спосіб створення оригінальних карток.

Якщо вам потрібно купити принтер для пластикових карток, в інтернет-магазині компанії Comtrade вам допоможуть підібрати прилад, що оптимально підходить під ваші завдання. При цьому вам порекомендує звернути увагу на такі критерії, як продуктивність, тип друку, кольоровість та додаткові функції.

Вгору