Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Понеділок-П'ятниця

10-18

0
Мій кошик

Захисні навушники

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше Cпочатку дорожче За назвою
Відображення:

Активні захисні навушники: Ефективний захист слуху та комфорт у роботі

Захисні навушники є ефективним засобом для захисту органів слуху людини, який широко застосовується в різних сферах. В Україні захисні навушники активного типу та пасивні навушники мають унікальні технічні властивості, завдяки яким вони є не тільки надійним засобом захисту, але й комфортним аксесуаром для роботи та відпочинку.

Захисні навушники

Активні та пасивні захисні навушники, властивості активних захисних навушників

Навушники для захисту органів слуху людини поділяють на дві категорії — активні та пасивні:

 1. Пасивні захисні навушники — це прості у виконанні моделі, призначені для поглинання шуму та обмеження його проникнення у вухо. Їх особливістю є той факт, що для роботи їм не потрібне харчування.
 2. Активні захисні навушники, обладнані мікрофонами та динаміками, необхідними для аналізу та придушення шумів, забезпечують високий захист слуху, але потребують живлення.

Компанія Comtrade пропонує різні активні захисні навушники. В магазині Comtrade представлені різні моделі від провідних виробників, таких як Earmor, Howard Leight, Peltor, Pro Ears, Sordin, Walker's.

Технічні властивості активних захисних навушників

 1. Захисний рівень (NRR/SNR) — цей параметр визначає здатність навушників поглинати та придушувати шум, що виражається в децибелах (дБ).
 2. Активне придушення шуму (ANC) — це технологія, що дозволяє ефективно знижувати шуми за допомогою мікрофонів та динаміків.
 3. Частотний діапазон є охопленням звукових частот, який навушники здатні передавати або пригнічувати.
 4. Дизайн та комфорт захисних навушників, як активних, так і пасивних, включає різні їх варіанти з різними типами кріплення та амбушурами для комфортного носіння.
 5. Підключення захисних навушників може бути різним — дротовим/бездротовим, за допомогою Bluetooth або радіосигналу.
 6. Електроживлення — активні навушники працюють від акумуляторів або батарей, їх заряд та час роботи залежать від вибору конкретної моделі.
 7. Додаткові функції мають комунікативний характер і включають інтеграцію навушників зі смартфонами або радіо.
 8. Ступінь захисту — це можливість застосування в певних умовах та сферах діяльності.
 9. Вага та компактність — це важливі характеристики для тих, хто змушений використовувати навушники тривалий час.

Важливим фактором при виборі захисних навушників обох типів є якість матеріалів, що впливає на міцність, зносостійкість і гігієнічність даних виробів.

Особливості активних захисних навушників

Якщо ви вирішили замовити в Comtrade захисні навушники активного типу, ви отримаєте якісний продукт з високими характеристиками. Виготовлені на основі спеціальної технології, вони здатні ефективно придушувати шкідливі для людського слуху шуми, зберігаючи при цьому для нього чутність корисних звуків.

Система мікрофонів та динаміків дозволяє швидко аналізувати звуковий спектр та підлаштовуватися під найменші зміни, забезпечуючи максимальний захист від впливу шкідливого шуму. Завдяки цьому працівники в умовах високого шуму можуть зберегти слух і одночасно сприймати команди та спілкуватися з колегами.

Недоліки активних захисних навушників

Однак, як і у всіх технологій, активні захисні навушники мають деякі недоліки.

 • активні навушники вимагають живлення від батареї або акумулятора, що може бути незручно у разі раптової їх розрядки
 • ціна на активні захисні навушники може бути дорожчою за захисні навушники пасивного типу, проте, враховуючи їх ефективність та функціональність, їх вартість — це виправдані витрати.

Захисні навушники для військових

Де в Україні можна купити активні захисні навушники

В Україні захисні навушники активного типу широко застосовуються у різних сферах:

 • промисловість;
 • будівництво;
 • військова сфера;
 • аерофлот;
 • правоохоронні та охоронні структури.

Активні навушники захищають органи слуху людини від гучних і шкідливих звуків, запобігаючи можливим ушкодженням органів слуху, забезпечуючи комфортну роботу та зв'язок з командою. У магазині компанії Comtrade ви можете купити активні захисні навушники з доставленням у Києві та в інші міста нашої країни.

Вгору
,