Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Оптичні адаптери

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше За назвою

Навіщо потрібні оптичні адаптери?

Оптичний адаптер необхідний для з'єднання оптоволокна, а точніше оптичних конекторів. Оптичні адаптери застосовуються і в активному, і пасивному устаткуванні, такому як оптичний крос. Такі адаптери необхідні для забезпечення швидкого та точного з'єднання кабелів за допомогою конектора. В магазині Comtrade ви зможете оптичні адаптери купити в Україні, підібравши оптимальну модифікацію для вашого обєкту.

Основні види оптичних адаптерів

Розрізняють кілька типів оптичних розеток — прохідні та непрохідні. Серед прохідних основних типів є SC, ST, FC, LC. Головна їхня функція: точне центрування наконечників пігтейлів, з'єднувальних кабелів в оптичних патч-кордах.

Оптичні адаптери

Найбільш популярні види оптичних адаптерів:

  • ST — в таких адаптерах конструкція обмежена металевим корпусом, також передбачено бронзовий центратор. Штирі-фіксатори надійно кріплять розетку, а пази для ключа захищають конектор від осьового провороту.
  • FC — у таких адаптерах передбачений квадратний фланець, що дозволяє встановлювати конектор у невеликий простір. Спеціальні заглушки захищають конектор від пилу.
  • LC — розетки цього типу поміщені у пластиковий корпус, оснащені вбудованим центратором діаметром 1.25 мм. Такий тип може мати різне виконання – симплекс чи дуплекс. Відрізняються вони формою кліпси.
  • SC — найбільш популярний та затребуваний вид оптичного адаптера. Він створювався з урахуванням і подальшим усуненням недоліків інших типів розеток. Основна його перевага — лінійний принцип під'єднання. Завдяки цьому забезпечується дуже точна фіксація оптоволокна. Завдяки своїм достоїнствам такий конектор активно використовується в мережах різного масштабу.
  • MTP/MPO — цей тип адаптера дозволяє з'єднувати кабель з кабелем чи обладнанням по стандарту MTP/MPO. Такі адаптери використовуються в центрах обробки даних, системах оптоволоконного звязку, мережах кабельного телебачення.

Адаптери для оптоволокна

Що врахувати при виборі оптичного адаптеру?

Щоби зробити вірний вибір, варто враховувати декілька факторів, зокрема типи кабелів, які потрібно під'єднувати. Якщо всі кабелі мають однакову форму, адаптер можна обрати з квадратними, круглими чи прямокутними входами. Такі адаптери складаються із двох чи більше гнізд, до яких під'єднується оптоволокно.

Інколи потрібно під'єднувати кабелі різної форми, тоді знадобиться гібридний оптоволоконний адаптер. Такі модифікації підходять для підключення двох різних типів оптоволоконного кабелю.

Також варто враховувати матеріали із якої створюється юстувальна втулка, найважливіший компонент оптоволоконного адаптера. Деякі моделі оснащуються втулкою із металу. Найчастіше для виробництва втулки використовується сплав під назвою фосфорна бронза — він відрізняється міцністю та жорсткістю. Однак інколи втулку виготовляють із кераміки, яка дозволяє створювати жорстку поверхню, що не деформується, довше зберігає первинну форму.

Оптичний адаптер замовити онлайн, для підключення різних оптоволоконних конекторів вам завжди допоможуть у магазині Comtrade.

Вгору
,