Графік роботи:

Понеділок-П'ятниця

10-18

Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комп'ютери та периферія

Комп'ютер і периферія до нього є потужним інструментом для вирішення ваших завдань

Життя сучасної людини тісно пов'язане із комп'ютерними технологіями. Його робота, хобі та захоплення, дозвілля — у кожній із цих сфер його життєдіяльності використовується комп'ютер з периферією, що відповідає основному завданню. Природно, що комп'ютерна техніка для роботи та будинку відрізняється комплектацією периферійних пристроїв. Кожен такий пристрій виготовлено для вирішення конкретних завдань та характеризується наявністю певного набору функцій.

Така вибірковість пов'язана з тим, щоб у робочий час людина не могла відволікатися на сторонні ресурси або програми (ігри, наприклад), які не пов'язані зі специфікою його роботи. Також немає сенсу організовувати в будинку серверну кімнату з усім необхідним мережевим обладнанням у громіздких стійках і телекомунікаційних шафах. Не станете ви і купувати дорогий лазерний принтер, якщо не друкуєте щодня великими обсягами будь-які документи.

Комп'ютери та периферія

Що являють собою комп'ютери та периферійні пристрої до них?

Периферія та комп'ютери — елементи єдиної комп'ютерної системи, окремо вони є абсолютно марними. Комп'ютерна периферія є важливою складовою будь-якого ПК, що істотно розширює його функціональні можливості. У той же час комп'ютер для периферії є центром управління. За аналогією з організмом людини, ПК — це голова і мозок системи, а всю периферії можна вважати її вухами, очима і кінцівками, без яких комп'ютер сліпий, глухий і ньому.

Так, як комп'ютер може виступати процесорний блок, ноутбук, нетбук, планшет і навіть мобільний телефон.

До периферії відносять всі пристрої, які можна підключити до комп'ютера. Це пристрої, що дозволяють працювати (вводити, обробляти та виводити) з інформацією, що зберігається на комп'ютері. До периферійних пристроїв відносять:

 • клавіатуру;
 • комп'ютерну мишу;
 • web-камеру;
 • принтер, сканер, плоттер;
 • колонки та навушники;
 • USB-носії та багато іншого.

Примітно, що периферійні пристрої можуть бути провідними та бездротовими, вузько спрямованими (миша, USB-накопичувачі, монітор) та поєднувати в собі функції відразу кількох пристроїв (МФУ принтер, акустична система).

Де можна купити ПК та необхідну до нього периферію?

Слід зазначити, що сьогодні можна придбати ПК у готовому збиранні або зібрати його конфігурацію самостійно. Покупцеві, який нічого не розуміє в комп'ютерних системах, достатньо пояснити менеджеру магазину, для яких цілей його хочуть придбати. Все це можна зробити в інтернет-магазині компанії Comtrade, яка з 1998 року постачає на ринок України якісне мережеве обладнання та комплектуючі до комп'ютерних систем.

На сайті нашого магазину ви можете обрати потрібний вам пристрій з певними характеристиками і конкретним набором функцій. Природно, що ціна на периферійне обладнання залежить від бренду та характеристик обраної вами моделі, Ми пропонуємо до покупки найширший асортимент периферійних пристроїв для ПК:

 • від найвідоміших світових торгових марок;
 • у різноманітності моделей, що відрізняються функціональними та технічними характеристиками;
 • якісно виготовлені, сертифіковані вироби із гарантією від виробника.

Комп'ютери та периферійні пристрої

У нас ви можете зібрати повний комплект комп'ютерних комплектуючих та периферійних пристроїв, необхідних для:

 1. Роботи із документами (монітор, клавіатура, сканер, миша, принтер).
 2. Малювання (графічний планшет, клавіатура, миша, монітор).
 3. Любителів музики та кліпмейкерів (синтезатор, колонки, мікрофон, акустична система тощо).
 4. Навчання (залежно від напряму та специфіки дисципліни).
 5. Вирішення багатьох інших вузько спрямованих завдань.

Купити комп'ютер та пристрої периферії у Києві, Харкові, Одесі, іншому місті України можна в інтернет-магазині Comtrade. Нашим покупцям ми гарантуємо — увагу менеджерів, швидке обслуговування, кваліфіковану консультативну допомогу, лояльні ціни на товари та швидку доставку вашої покупки за вказаною вами адресою.

Вгору