Графік роботи:

Понеділок-п'ятниця

10-18

Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сканери

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше Cпочатку дорожче За назвою
Відображення:

Останнім часом все більше фотографій осідають на наших жорстких дисках, так і не дійшовши до друку. Товсті фотоальбоми з куточками і підписами під фотографіями частіше змінюються папками на жорстких і віртуальних дисках, оскільки зберігати в такому вигляді фотографії значно простіше: вони не займають місце в приміщенні, не припадають пилом і доступні в будь-який час. Однак у багатьох із нас досі зберігаються сімейні фотоархіви та документи, які не завадило б перевести в електронний вигляд, аби не боятися, що їх загублять під час чергового переїзду. Крім того інформацію в електронному вигляді можна легко редагувати та відправляти по e-mail у будь-яку точку світу.

Сканер – пристрій, основною функцією якого є оцифрування документів і фотографій з можливістю подальшого редагування або роздрукування.

В наш час існують такі типи сканерів:

  • планшетний - сканер зі скляним вікном, на якому розміщують сканований документ, журнал або книгу. У процесі сканування рухається лише світловий промінь, оригінал нерухомий. Найпопулярніша категорія сканерів для дому та офісу.
  • Книжковий (планетарний) сканер призначений для сканування розворотів оригіналів книг, найчастіше використовується в бібліотеках та музейних фондах.
  • протяжний (сторінковий) сканер - апарат, у якому аркуші паперу вставляються з одного боку і, проходячи через сканер, виходять із іншого, підходить лише посторичного сканування.
  • барабанний – в основі конструкції сканера знаходиться барабан, на який кріпиться документ, що сканується, і цифрове зображення створюється при обертанні барабана. Основна сфера використання – поліграфія.
  • слайд-сканер - вузькоспеціалізований пристрій, що дозволяє вводити зображення високої роздільної здатності та якості з прозорих матеріалів (фотоплівки) у комп'ютер.
  • мережевий сканер безпосередньо підключається до існуючої мережі без участі комп'ютера, і дозволяє будь-якій людині в офісі відсканувати документ, зберегти його у доступній для всіх мережній папці або відразу надіслати електронною поштою.

Щоб не переплачувати варто відразу визначитися, навіщо Ви вирішили купити сканер. Потрібно розуміти, що кожна додаткова функція збільшуватиме його ціну, а принцип, який працює для більшості техніки ( принтери , проектори тощо) «чим дорожче, тим краще», зі сканером не завжди спрацьовує. Оскільки немає сенсу платити за ті функції, якими Ви не збираєтесь користуватися.

У магазині Comtrade представлені сканери відомих брендів Epson, Fujitsu, Xerox, HP, Canon.

Сканери: різновиди та специфіка вибору

Цей пристрій створено для зчитування різних видів текстової інформації або зображень та їх оцифрування. Сканери в Україні застосовуються для формування копій різноманітних матеріалів.

Сканери

Основні різновиди і критерії вибору сканерів з каталогів сучасних виробників

Існує великий вибір таких пристроїв. У нашому інтернет-магазині купити сканери можна для застосування в офісах, домашніх умовах і в різних галузях, включно з медициною, мистецтвом, архітектурою, науковими дослідженнями. Вони дають можливість зберігати й обробляти інформацію в цифровій формі, що забезпечує її зберігання, обмін і редагування.

Різновиди сканерів

У нас пропонуються пристрої для плотера, широкоформатні протяжні, двосторонні, портативні, з автоподачею аркушів, книжкові. Також надзвичайно затребувані такі скануючі прилади:

  • Планшетний. Цей прилад призначений для обробки документів на паперових носіях, фотографій або малюнків. Користувач поміщає аркуш на скляну поверхню апарата і просвічує його, щоб отримати цифрову копію.
  • Планшетний із живильним пристроєм. Такі пристрої обладнані автоподачею аркушів. Таким чином зчитується більший обсяг інформації одночасно без ручної заміни аркушів.
  • Фотосканер. Цей пристрій спеціалізується на зчитуванні фотознімків і слайдів. Прилад забезпечує високу роздільну здатність і передачу кольору, необхідні для точного зберігання фотографій.
  • Зчитувач штрих-кодів. Прилад застосовується для отримання даних зі штрих-коду, що необхідно в багатьох сферах. У нас можна замовити сканери такого виду від топових виробників.
  • 3D-сканер. Такий прилад перетворює об'єкти для формування тривимірних копій шляхом обробки їх поверхні. Використовується цей вид приладів у промисловому дизайні, медицині, антропології та інших галузях.

Скануючі пристрої

Критерії вибору пристрою

Підбір скануючого приладу залежатиме від ваших завдань, використовуваного вами режиму, тому важливо визначити, які функції та характеристики вам необхідні, перш ніж ухвалити остаточне рішення. Ось ключові фактори, які варто враховувати під час вибору сканера:

  • Вибір за типом приладу. Розрізняють, як зазначалося раніше, планшетні, планшетні з живленням від USB, з автоподатчиком документів тощо.
  • Швидкість сканування. Вона важлива за необхідності сканувати великі обсяги документів і вимірюється в сторінках на хвилину.
  • Формати та розміри документів. Переконайтеся, що обраний сканер підтримує формати та розміри документів, які вам потрібно сканувати (A4, A3, фото, чеки тощо).
  • Сумісність. Переконайтеся, що сканер сумісний з вашою системою (Windows, macOS, Linux) і програмним забезпеченням.

Щоб правильно вибрати і замовити сканер, в інтернет-магазині Comtrade вам допоможуть визначитися з усіма питаннями, що вас цікавлять, зокрема з додатковими функціями приладу. Це особливість підключення, наявність двостороннього сканування, автоматичної корекції, оптичного розпізнавання тексту.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,