Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Основні категорії KVM обладнання

Якщо вам потрібно обладнання KVM купити в Україні, в магазині Comtrade ви можете вибрати товар з таких категорій KVM апаратури:

Головною функцією KVM перемикачів є забезпечення можливості одного монітора, миші та клавіатури керувати різними персональними комп'ютерами чи серверами.

KVM обладнання

Найбільш популярними залишаються KVM перемикачі брендів APC, Aten, D-link, Digitus, Planet, Edimax, Kramer.

Має попит продукція компанії D-Link, оскільки відрізняється доступною ціною та функціональністю. У бюджетній ціновій категорії ви можете вибрати перемикачі на 4 порти, з портами PS/2 та VGA. Така модель перемикача дозволяє керувати чотирма комп'ютерами за допомогою одного монітора, клавіатури та миші.

Зручність використання подібних перемикачів забезпечують світлодіодна індикація, «гарячі клавіші», кнопки перемикання між комп'ютерами. Натисканням однієї кнопки можна швидко перемикатися між комп'ютерами.

Зручність підключення

KVM розгалужувачі (кабелі) використовуються для з'єднання клавіатури, монітора та миші в єдину систему. Використовуючи спеціальні KVM кабелі, ви отримуєте картинку високої якості на моніторі. Особливо популярними є кабелі «все-в-одному», які економлять простір на робочому столі, оскільки об'єднують кілька кабелів в одну зв'язку.

Навіщо потрібні подовжувачі KVM?

За допомогою цього обладнання можна працювати дистанційно завдяки подовженню клавіатури, миші та монітора. Подовжувачі KVM дозволяють працювати на великих дистанціях, ніж це дозволяють кабелю HDMI, DisplayPort і USB.

Особливо актуальними є подовжувачі для підключення до серверів, встановлених в окремому приміщенні. При такому підключенні ви звільняєте більше місця на робочому столі.

Якщо все цінне обладнання зібрати в одному приміщенні, його легко обслуговувати і охороняти. Простіше підтримувати стабільний температурний режим в одному приміщенні, де встановлено, наприклад, сервер.

Найбільш актуальними подовжувачі для командних центрів, пунктів управління аеропортами, телебачення, освіти.

KVM обладнання Україна

KVM консолі — безпечне керування системою

KVM консоль являє собою пристрій, в якому об'єднані клавіатура, монітор і миша (тачпад). Користуватися консоллю значно зручніше, ніж окремими монітором, клавіатурою та мишею.

Якщо вам потрібно KVM обладнання купити в Києві, великий вибір консолей KVM представлений в інтернет-магазині Comtrade. Консолі представлені в різних цінових категоріях, тому ви легко зможете зробити правильний вибір.

KVM-модулі застосовуються для підключення KVM-перемикачів до відео порту, миші, клавіатури. Компактні та легкі, ці модулі просто вставляють у більшість серверів.

Повний спектр KVM обладнання, представлений в мазання Comtrade, дозволить зробити правильний вибір, підібрати відповідну апаратуру.

Вгору