Графік роботи:

Понеділок-П'ятниця

10-18

Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Інші елементи розумного будинку

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше Cпочатку дорожче За назвою
Відображення:

Додаткові елементи для вашого Розумного будинку — в інтернет-магазині «Комтрейд»

Розумний будинок є концепцією автоматизації та управління різними системами в будинку — освітленням, опаленням, кондиціюванням, безпекою та ін. Придбати стартовий комплект контролю доступу, розумний замок, високоточний датчик руху та інші елементи Розумного будинку в Україні пропонує компанія «Комтрейд». Розумний будинок дозволяє спростити управління домашньою технікою та підвищити комфорт життя, а також зменшити витрати на енергію та забезпечити ефективну безпеку його мешканців.

Інші елементи розумного будинку

Як розширити функціональні можливості Розумного будинку?

Зробити це досить просто, вам лише необхідно відвідати сайт магазину компанії Comtrade, щоб придбати необхідні елементи для свого Розумного будинку. В асортименті нашого магазину ви знайдете безліч корисних елементів, які розширять функціональні можливості вашого Розумного будинку та забезпечать вам комфортне проживання у своїй оселі та повну безпеку. Ми пропонуємо різні додаткові елементи:

 1. Розумна розетка — з лічильником енергоспоживання, Wi-Fi розетка, розумні міні Wi-Fi розетки.
 2. Електронний замковий механізм — як елемент Розумного будинку, розумний замок дозволяє керувати доступом до приміщення за допомогою смартфона, планшета або іншого пристрою через бездротовий зв'язок (Bluetooth/Wi-Fi). Такі замки можуть мати функції моніторингу доступу та оповіщення про злом/несанкціонований доступ.
 3. Розумне реле (у тому числі з сухим контактом) — для керування приладами.
 4. Автономний Host Dahua — це пристрій управління розумним будинком, виготовлений компанією Dahua. Воно дозволяє керувати пристроями без підключення до інтернету та сторонніх сервісів, забезпечуючи більший ступінь надійності та безпеки системи.
 5. Високоточні датчики руху та якості повітря.
 6. Сенсорні панелі керування.
 7. Електродвигуни для карнизів.
 8. Мережні дистанційні вимикачі.
 9. Мережеві контролери та інші додаткові елементи для Розумного будинку, які пропонує до покупки компанія Comtrade.

У нас ви також можете придбати стартовий комплект контролю доступу для свого Розумного будинку.

Що таке «Стартовий комплект контролю доступу», які додаткові елементи до нього входять?

Стартовий комплект контролю доступу для розумного будинку — це набір інструментів та пристроїв, що забезпечують безпеку та контроль доступу в Розумному будинку. В основному, такий набір включає наступні елементи:

Розумний замок

Це електронна система, яка контролює відкриття/закриття дверей за допомогою смартфона або голосових команд, може оснащуватися додатковими функціями:

 • розпізнавання осіб,
 • відбитків пальців,
 • інших методів аутентифікації.

Розумний замок контролює доступ до будинку.

Розумні камери

Для Розумного будинку додатковий елемент розумна камера з функцією розпізнавання обличчя легко визначить, хто саме знаходиться всередині будинку. Внутрішні або зовнішні, з функцією розпізнавання обличчя або без неї, вони здатні записувати відео та аудіо, відправляти сповіщення на мобільний телефон власника будинку при фіксації руху всередині або зовні будинку.

Додаткові елементи розумного будинку

Датчики руху

Встановлені всередині/зовні будинку, вони фіксують будь-який рух та надсилають оповіщення на мобільний телефон власника будинку.

Розумний домофон

Надзвичайно корисний пристрій, що дозволяє власнику будинку відповідати на дзвінки біля дверей, використовуючи смартфон або інший пристрій, підключений до інтернету. Деякі моделі оснащені функцією відеоспостереження, щоб власник будинку міг бачити, хто стоїть біля дверей.

Ви можете придбати в магазині компанії «Комтрейд» стартовий комплект контролю доступу, а також з доставкою по Україні купити в Києві інші елементи для Розумного будинку, виготовлені у високій якості найвідомішими у світі брендами. Ми чекаємо на вас, якщо ви хочете підвищити рівень своєї безпеки та якісно покращити функціональні можливості вашого Розумного житла.

Вгору
,