Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Телевізійний коаксіальний кабель

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше За назвою

Телевізійний коаксіальний кабель

Коаксіальні кабелі, також відомі як антенні, супутникові кабелі відповідають за передачу відео- та аудіо сигналів на телевізор. Ці двополюсні кабелі передають високочастотні сигнали. Це стосується як кабельного з'єднання, так і супутникових систем або між мультимедійним обладнанням.

При купівлі коаксіального кабелю слід також враховувати деякі критерії, щоб ви могли отримувати високоякісний сигнал. Ми підсумували для вас, на що слід звертати увагу.

Коаксіальний кабель передає аудіо- та відеосигнали на ваш телевізор або музичну систему. Він складається з кількох шарів, усередині яких міститься концентричний електричний провідник. Вказаний провідник екранує внутрішній кабель від електромагнітного випромінювання та перешкод і служить як зворотний електричний провідник. Це забезпечує стабільну передачу сигналів на великі відстані.

Телевізійний коаксіальний кабель

Жила коаксіального кабелю зазвичай складається з мідного дроту. Це відповідає за передавання сигналу. Мідний кабель захищений ізолятором, який у свою чергу захищений екраном. Зовні антенний кабель оточений оболонкою з гуми або пластику.

Вибирайте за такими критеріями:

  • довжина;
  • екранування;
  • затухання;
  • товщина кабелю;
  • варіант підключення;
  • повний опір і ціна.

Також переконайтеся, що коаксіальний кабель має цифрову сумісність і підтримує прийом HD та UHD 4k. Також переконайтеся, що вона підходить для вашого типу телевізійного прийому.

Як працює і де купити телевізійний коаксіальний кабель з доставкою по Україні?

Коаксіальні кабелі передають аудіо- та відеосигнали до телевізора або музичної системи. Вони використовуються між будинковою розеткою для підключення кабельного телебачення та кабельним ресівером або між супутниковою тарілкою та супутниковим ресівером. Сучасні пристрої підключено до телевізора за допомогою кабелю HDMI. Коаксіальні кабелі часто використовуються для подачі на LNB у супутниковій антені за допомогою сили дистанційного живлення.

Коаксіальний кабель складається з декількох шарів, всередині яких знаходиться концентричний електричний провідник. Цей провідник захищає внутрішній кабель від електромагнітного випромінювання та перешкод і є зворотним провідником. Це забезпечує стабільну передачу сигналів на великі відстані.

Жила зазвичай є мідним проводом. Він відповідає за передавання телевізійного сигналу. Мідний кабель захищений ізолятором, який у свою чергу захищений екраном. Зовні антенний кабель укладений в оболонку з гуми або пластику.

Коаксіальний кабель

Якою довжиною має бути і ціна на коаксіальний кабель у магазині КОМТРЕЙД

Заздалегідь вирішіть, якою довжиною має бути антенний кабель, та виберіть трохи більше. Коаксіальні кабелі можна підключати один до одного, але це може призвести до непотрібних джерел перешкод. Якщо вам потрібен довший кабель, його не можна натягувати та гнути. Антенні кабелі можна купити метровими або на кабельній котушці.

КОМТРЕЙД запрошує відвідати наш сайт, вибрати та купити коаксіальний кабель телевізійний у Києві та інших містах України за найнижчою ціною.

Вгору
,