Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Акумулятори до джерел безперебійного живлення

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше За назвою

Який краще акумулятор до ДБЖ купити в Україні?

Ресурс акумуляторів сучасних джерел безперебійного живлення досить великий, але неминучий момент, коли необхідно замінити батарею. Якщо ви шукаєте нову батарею до ДБЖ, підібрати відповідний аксесуар вам завжди допоможуть в інтернет-магазині Comtrade. Великий вибір акумуляторів за доступною ціною приємно порадує покупців.

Основні критерії вибору батареї для ДБЖ

Вибирати акумулятор слід за такими критеріями:

  • обсяг енергії, що віддається;
  • час автономної роботи;
  • тип акумулятора.

Акумулятори до ДБЖ

Час автономної роботи для більшості батарей стандартний — від 15 до 20 хвилин. Деякі батареї працюють менше, в межах 6-10 хвилин, цього часу вистачає, щоб завершити роботу комп'ютера або іншого електрообладнання.

Щоб забезпечити постійну потужність на навантаженні, струм на акумуляторному виході має збільшуватися пропорційно зменшенню напруги.

Для оцінки можливості батареї віддавати потужність за короткий час потрібно знати характеристики розряду постійної потужності протягом 10-15 хвилин. Зазвичай це 1,7-1,8, при середній температурі навколишнього середовища (близько 20 градусів). Також важливо знати значення внутрішнього опору — у міру його зниження, збільшується потужність, яку акумулятор віддає за певний проміжок часу.

Найбільш популярні у побутовому застосуванні джерела безперебійного живлення малої потужності (до 3-5 кВА) та часом автономної роботи до 30 хвилин. Для таких пристроїв можна підібрати свинцево-кислотний акумулятор, що не обслуговується, з системою клапанів і осередків. Термін служби таких акумуляторів варіюється в межах 3-5 років.

Для потужних джерел безперебійного живлення, які забезпечують до 12 години автономної роботи, потрібні акумулятори великої ємності. До цієї групи відносяться 12-вольтові батареї ємністю до 250 А/год,

Кислотно-свинцеві чи гелеві акумулятори?

Акумулятори кислотно-свинцевого типу (AGM) є найбільш поширеними через більш доступну вартість. Всередині таких акумуляторів, у спеціальних скловолоконних осередках, знаходиться електроліт. Завдяки повністю герметичному корпусу та особливій конструкції осередків, такі батареї не потребують обслуговування. Але вони чутливі до температури — за її підвищення на 10 градусів від норми термін служби скорочується вдвічі. Головна перевага свинцево-кислотних батарей – стійкість до глибокого розряду.

Акумулятори до джерел безперебійного живлення

Усередині гелевих акумуляторів електроліт змішаний із порошком двоокису кремнію, який перетворює його на гель. Корпус таких батарей також повністю герметичний, не потребує обслуговування. Такі батареї ще стійкіші до глибокого розряду, але гірше переживають перепади температур.

Замовити акумулятори до ДБЖ з доставкою по Україні ви можете у магазині Comtrade. Великий асортимент батарей, у різному ціновому діапазоні, дозволить підібрати акумулятор, який забезпечить тривалий термін експлуатації джерела безперебійного живлення.

Вгору
,