Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Понеділок-П'ятниця

10-18

0
Мій кошик

Найбільш популярні та авторитетні виробники рацій

Рація у багатьох випадках рятує життя, наприклад, під час аварійних операцій, важливих військових завдань. Однак, щоби портативна радіостанція коректно працювала та не відмовила у відповідальний момент, дуже важливо обирати її правильно. Магазин Comtrade пропонує рацію купити в Україні, обравши серед продукції відомих брендів. Зокрема, ви маєте можливість обрати рації Alan, Hytera, Icom, Kenwood, Motorola, Vertex, Yaesu.

Рації по виробнику

Alan — надійні рації для автомобілістів, аматорського використання

В асортименті компанії ви можете знайти компактні пристрої, призначені для побутового використання. Також компанія випускає солідніші рації, котрі можуть використовуватися автомобілістами, мисливцями.

Портативні радіостанції для побутового використання поміщаються в надійний пластиковий корпус, захищений від вологи та пилу. Працюють такі пристрої на частотах 860-870 МГц, потужність передачі становить 0,5 Вт. Попри любительский клас, рації Alan мають функції автоматичного сканування.

Цифрові рації Hytera — надвисока якість передачі звязку

Цифрові портативні радіостанції Hytera в усьому світі вважаються еталоном високої якості зв'язку. Серед асортименту компанії є аналогові й цифрові моделі, автомобільні рації, переважна більшість модифікацій працює в стандартах TETRA, DMR і TDR.

Серед основних відмінностей рацій Hytera:

  • міцний корпус компактного розміру;
  • ергономічна конструкція;
  • відповідність військовим стандартам;
  • тривалий час роботи від акумулятора;
  • чудова чутливість до прийому;
  • малі рівні перешкод, що дозволяє створювати стабільний зв'язок;
  • стійкість до ударів, вібрації, вологості;
  • технології цифрового кодування та корегування помилок дозволяють передавати голос максимально чітко.

Vertex — безвідмовні рації

Цього виробника також можна віднести до лідерів сегменту портативних радіостанцій. Більшість моделей рацій Vertex відповідає військовим стандартам, тому витримує експлуатацію в жорстких умовах. Програмування каналів відбувається просто і легко, за допомогою декількох клавіш. За замовчуванням рації працюють на частотах 433 МГЦ і 446 МГц, однак прилад можна запрограмувати на будь яку іншу частоту в діапазоні 400-470 МГц.

Рації кращі виробники

Kenwood — надійні цифро-аналогові рації

Важливою перевагою приладів цього бренду є можливість роботи в цифровому чи аналоговому режимі, з автоматичним розпізнаванням. Корпус виконано в ергономічному дизайні, окрім того, він витримує вплив падінь і вологи. Покращення якості звязку забезпечує вбудований шифратор мови. Більшість моделей Kenwood поставляються в комплекті з акумуляторною батареєю та зарядним пристроєм. Природнє звучання голосу забезпечує вбудований вокодер.

Рацію купити в Києві, для побутового чи військового користування, вам допоможуть продавці магазину Comtrade.

Вгору