Графік роботи:

Понеділок-П'ятниця

10-18

Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Оптоволоконні конектори та ковпачки

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше Cпочатку дорожче За назвою
Відображення:

Обираємо оптоволоконні конектори

Для побудування якісної волоконно-оптичної лінії зв'язку важливо обрати не лише кабелі, але й конектори. Їх правильний вибір — одна з важливих умов ефективної та продуктивної роботи оптоволоконних мереж. Оптичні конектори купити в Україні пропонує магазин Comtrade. Тут оптичні конектори та захисні ковпачки представлені широким асортиментом.

Оптоволоконні конектори та ковпачки

Особливості вибору конекторів

Найперше слід визначити, що таке оптичні конектори — це роз'єми, котрі встановлюються на кінцях оптоволоконного кабелю для подальшого під'єднання до обладнання серверної. Попередньо виконується розводка кабельної лінії і введення її в оптичний крос.

Важливо пам'ятати що під'єднання оптичних волокон до патч-корда і адаптера вимагає точності. При зсуві усього лише на 1 мм, вже відчувається втрата потужності. Розмаїття асортименту оптичних конекторів пояснюється тим, що різні бренди створюють вироби для різних з'єднань.

Одне з головних завдань виробників — забезпечити максимальну безпеку волокна, конекторів, з'єднання.

Це забезпечується за рахунок різноманітних методів:

  • використання особливо міцних матеріалів;
  • встановлення захисних ковпачків для роз'ємів;
  • встановлення арматури під кабельною оболонкою на відтинку, що веде до конектора.

Популярні різновиди оптичних конекторів

Всі оптичні конектори поділяють на чотири категорії:

  • SC — конектори мають пластиковий роз'єм, котрий забезпечує високу швидкість та щільність з'єднання. Зручність комутації забезпечена клямкою на пластиковому корпусі.
  • LC — такий же конектор, як попередній, проте менших розмірів. Такий наконечник зручний для під'єднання до обладнання з великою кількістю портів.
  • FC — конектори, що виготовляються з металу. Такий наконечник досить стійкий до вібрацій, відрізняється надійною фіксацією з’єднання.Часто такий наконечник встановлюється в оптичному вимірювальному обладнанні, використовується разом з одномодовими кабелями.
  • ST — останній тип конектора, роз’єм з металевим корпусом, доповнений байонетною фіксацією. Найчастіше такий тип застосовується з багатомодовими кабелями, що містять одне волокно. Має недолік — занизькі показники щільності розташування кабелів.

Конектори та ковпачки для оптоволокна

Також слід зважати на тип шліфування. Найпопулярнішими вважаються види шліфування UPC та APC. UPC це машинна обробка високого рівня точності. Наконечники таких конекторів майже плоскі, що значно поліпшує показники якості відбивання. Такий тип шліфування застосовується для оптичних патч-кордів і пігтейлів.

APC — кутове полірування, під час якого кінці шліфуються під кутом 8-12 градусів. Такий тип полірування зменшує втрати сигналу, відтак такі конектори актуальні для оптичних кабелів у системах з підвищеними вимогами до стабільності передачі даних.

Обрати оптичний конектор та захисні ковпачки для різних типів волоконних систем вам допоможуть у магазині Comtrade. Всі різновиди конекторів мають високу якість та гарантують стабільну передачу даних.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,