Кількість
|
Вартість
|
||
|
Дані пристрої, відомі як мережні карти, або як мережна плата, належаить до класу активного мережного обладнання. І якщо wi-fi роутер або комутатор - зовнішні пристрої, що працюють самостійно, то мережевий адаптер wi-fi взаємодіє з комп'ютером безпосередньо і виконує функцію його зв'язку з мережею. Іншими словами, без неї комп'ютер просто не зможе підключатися до глобальної або локальної мережі.
Усі мережні адаптери відповідно до конструкції діляться на три основні категорії:
- вбудовані у материнську плату;
- внутрішні – що підключаються до материнської плати через спеціальний роз'єм;
- зовнішні, тобто підключаються через зовнішні роз'єми USB, LPT або PCMCIA.
У сучасних ноутбуках та комп'ютерах мережева карта, як правило, вже вбудована, тобто інтегрована в материнську плату ще на етапі її виробництва. Це дозволяє значно знизити вартість комп'ютерів, що, своєю чергою, підвищує конкурентну перевагу виробника над ринком. Однак, в ходу все ще і продуктивні зовнішні або внутрішні мережеві адаптери на випадок поломки або необхідності розширення можливостей пристрою. Останній варіант передбачає, що настільний комп'ютер, наприклад, не вбудований wi fi адаптер, що дозволяє підключатися до бездротової мережі. Такі пристрої зазвичай підключаються через USB або безпосередньо до «материнки» через PCI роз'єм.
Щоб мережева карта або вай-фай адаптер працював, не достатньо лише вставити його в необхідний роз'єм. Для зв'язку з операційною системою та для коректного виконання всіх функцій обов'язковою потрібно встановити драйвер на мережевий адаптер. Це ПЗ найчастіше йде в комплекті з пристроєм, що купується, але якщо ви придбали вживане, що було у використанні, то не складе ніяких труднощів завантажити драйвер для мережевої карти з інтернету - найчастіше вони знаходяться у відкритому доступі на сайті виробника.
Купити мережеву карту у Києві можна у магазині Comtrade. Для того, щоб мережева карта, купити яку Ви маєте намір повністю підійшла Вам, на нашому сайті надана вся можлива інформація. Ця інформація також охоплює характеристики, а також відеоогляди та документацію, якщо такі є. Якщо мережна карта, ціна якої Вас влаштовує, підходить Вам, Ви можете замовити її лише в кілька кліків. Доставка з нашого магазину Comtrade здійснюється по всій території України через відділення поштової служби Нова Пошта. Тому купити мережевий адаптер Wi-Fi Ви можете перебуваючи в будь-якому місті або населеному пункті. Крім того, для мешканців міста Києва, які вирішили купити мережевий адаптер, ми надаємо дві додаткові можливості. Перша - мережний адаптер, купити який для Вас стало остаточним рішенням доставляється до Вас під двері квартири/будинку кур'єром за додаткову плату. Другий - мережева плата, купити яку Ви вирішили, просто чекатиме самовивезення на нашому складі. Ми гарантуємо, що мережева плата, ціна якої Вас влаштувала, буде також забезпечена аналогічними гарантіями як у виробника. Якщо Вам необхідно, більш детальну інформацію про мережевий адаптер вай фай (або мережевий wifi адаптер) Ви можете уточнити як на нашому сайті за допомогою онлайн-чату з нашим фахівцем, так і в телефонному режимі з нашими продавцями, які є фахівцями в IT-сфері та зокрема щодо товарів, які продає наш інтернет-магазин. Крім мережевих Wi-Fi-адаптерів/плат/карток Ви можете придбати й інші IT-товари, які можуть Вас зацікавити.
Функціональність та різниця між різновидами мережевих адаптерів
Побудувати сучасні локальні мережі неможливо без додаткового обладнання, зокрема, мережевих адаптерів. Це невеликі пристрої, котрі сполучають ваш комп'ютер, ноутбук, смартфон та мережу Інтернет. Правильний вибір мережевого адаптера заощадить ваш час та фінанси, допоможе швидко розгорнути мережу, вдома чи в офісі. Магазин Comtrade пропонує чудову можливість мережевий адаптер купити в Україні.
Основні функції мережевих адаптерів
Головні задачі мережевого адаптера:
- шифрування та дешифрування сигналу;
- виявлення проблемних ситуацій у мережі;
- контроль стану мережі;
- злагодження швидкості пересилання даних у зв'язці адаптер — комп'ютер — мережа.
При виборі мережевого адаптера потрібно звертати увагу, в першу чергу, на такі характеристики: підтримка сучасних версій протоколу Wi-Fi, кількість антен.
Поширені типи мережевих адаптерів
За принципом роботи розрізняють такі різновиди пристроїв:
- POE адаптери;
- Wi-Fi адаптери;
- Powerline адаптери;
- Ethernet карти;
- оптичні мережеві карти;
- ADSL спліттери.
POE інжектор застосовують у випадках, коли поруч немає розетки 220 В. Завдяки використанню POE інжектора прокладка витої пари буде дешевшою та швидшою, порівняно з прокладкою силового кабелю, отже такий пристрій суттєво заощаджує фінанси та час.
На POE інжекторі передбачено два LAN порти, один з маркуванням POE, а інший - LAN. До роз'єму POE під'єднується мережевий пристрій з підтримкою цієї технології, а до роз'єму LAN — комп'ютер чи роутер.
Wi-Fi адаптери візуально нагадують звичайний флеш-накопичувач. Коли ви під'єднуєте його до комп'ютера, адаптер сканує найближчі мережі та повідомляє їх список. Після цього ви зможете під'єднатися до вільної мережі, якщо знаєте пароль.
Wi-Fi адаптер буде актуальним, якщо штатний модуль в ноутбуці чи комп'ютері вийшов з ладу, або ж коли його взагалі немає.
Адаптер Powerline створений для організації домашньої мережі. Такий пристрій отримує Інтернет від точки доступу, далі використовує звичайну електропроводку як канал роздачі. Powerline адаптер буде актуальний, якщо необхідний швидкий інтернет без прив'язки до одного місця, адже за його допомогою роздачу інтернет можна налаштувати в будь-якій кімнаті, де є розетка та точка доступу.
Ethernet карта — фізичний інтерфейс між комп'ютером (ноутбуком) та кабелем. Основна задача мережевої карти — перетворення даних, надісланих комп'ютером, у форму, котрою може скористатися мережевий кабель. Комп'ютер та мережева картка обмінюються даними та переміщують їх між собою. При виборі мережевої картки слід враховувати тип архітектури шини даних.
ADSL спліттер використовують для відокремлення частоти голосового сигналу від частот, котрі необхідні для модема. Спліттер налагоджує роботу пристроїв, підключених до телефонної лінії. Завдяки цьому компактному пристрою і модем, і телефон можуть працювати на одній лінії без перебоїв.
Обрати потрібний саме вам тип мережевого адаптера вам допоможуть у магазині Comtrade.