Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Миші

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше За назвою

Комп'ютерна миша — периферійний пристрій керування курсором та надання вказівок комп'ютеру. Працює мишка, зчитуючи інформацію про свої переміщення певною площиною, і відображаючи її синхронно на моніторі. Мишкою можна керувати не тільки курсорами, але й 3D або 2D об'єктами на екрані. Крім датчика руху мишка для комп'ютера також має кнопки — від двох до декількох, як в ігрових моделях, а також коліщатко для прокручування сторінок і зуму.

Геймерська мишка відрізняється від звичайної не тільки кількістю кнопок — вона може бути важчою і мати значно вище показники, включаючи час відгуку тощо. Залежно від датчика переміщення, мишки можуть бути оптичними, лазерними кульового або прямого приводу, а також індукційними і гіроскопічними. Останні визначають положення миші у 3D просторі, а не лише на площині. Сьогодні більшість мишок, що випускаються, працюють, ґрунтуючись на оптично-лазерних технологіях. Існує також окрема лінійка сенсорних комп'ютерних мишей, випущена компанією Apple. Вона виконана у вигляді сенсорного блоку без кнопок та коліщатка, а всі дії виконуються рухами пальців. Купити мишку у Києві з доставкою можна у магазині Comtrade

Комп'ютерна миша для керування екранним курсором

Комп'ютерна миша — периферійний пристрій, призначений для керування екранним курсором, за допомогою якого користувач може управляти:

  1. Системою комп'ютера.
  2. Додатками та програмами.
  3. Дані, які він вносить до комп'ютера.

Функціонує комп'ютерна миша просто — пристрій зчитує координати свого становища на площині одночасно передаючи їх екранному курсору. Таким чином рух курсору на екрані повністю контролюється мишею.

Миші до комп'ютера

Якого типу миші можна побачити на прилавках магазинів?

Виробники сьогодні виробляють таку кількість цих пристроїв, що вибрати один для простого обивателя дуже складно. Гарні, яскраві, зручні вони насамперед привертають увагу своїм дизайном. Про призначення тієї чи іншої моделі, її технічних характеристик не обізнаний у цьому питанні покупець замислюється рідко. Тим часом, у всьому світі та в Україні миші для комп'ютерів поділяють на дротові/бездротові та на кілька типів щодо особливостей їхньої конструкції.

Механічні (вони ж — кулькові)

Сьогодні такі моделі вже є раритетними. Характерний елемент їх простої конструкції — важка гумова кулька діаметром близько 1,5-3,0 см, вмонтована в «черевце» мишки. Для покращення його позиціонування обов'язково слід використовувати комп'ютерний килимок. До недоліків таких пристроїв відносять недостатній ступінь чутливості та швидкість, а також необхідність регулярного чищення кульки.

Оптичні

В оптичних моделях замість гумової кульки інтегрований світлодіодний сенсор, завдяки чому позиціонування мишки суттєво вигравало, зменшились і її розміри. Скануючи своє місце розташування, миша виконує до декількох тисяч знімків за 1 с, які обробляє мікропроцесор, вбудований у її корпус. Отриману інформацію він надсилає комп'ютеру. Оптична мишка може працювати без килимка.

Лазерні

Лазерна миша візуально нагадує оптичну модель, але її конструкції замість світлодіодного сенсора застосовується лазер. Функціонує такий пристрій з високою точністю, зниженим енергоспоживанням і не потребує килимка, оскільки працездатний на поверхні з будь-якого матеріалу — тканина, дерево, скло, метал, пластик тощо.

Трекболи

На вигляд вони нагадують кулькову мишку, перевернуту черевом догори. Таку мишку не потрібно переміщати, вона стоїть на місці, а переміщення курсору на екрані здійснюється за рахунок обертання кульки рукою. Вона зручна тим, що займає мало місця і вважається більш ергономічним пристроєм навіть після тривалої роботи рука людини менше втомлюється. Якщо ваша професійна діяльність пов'язана з комп'ютером, рекомендуємо купити мишу трекбол.

Індукційні

Для функціонування індукційної мишці потрібна індукційна енергія та спеціальний килимок із властивостями, аналогічними до графічного планшета. Мишки цього характеризуються високою точністю. До недоліків відносять їхню високу вартість і не вважають їх практичними.

Сенсорні

Оригінальні пристрої не містять у своїй конструкції коліщатка та кнопок. Функціонують з урахуванням технології сенсорних тачпадів, у своїй вони відрізняються високої функціональністю. Це компактний і швидкий пристрій, приємний на вигляд і тактильно.

Гіроскопічні

Це моделі нового покоління, які однаково швидко і точно зчитують свій рух, як на площині, так і в просторі — таку мишку можна взагалі не тримати на столі. Ціна на гіроскопічні миші не маленька, проте покупка того варте.

Комп'ютерна миша

Яка комп'ютерна миша вважається найкращою?

Відповідь на це запитання проста — та, яка вам потрібна. А вам потрібна та єдина мишка, яка буде для вас зручною, швидкою, ергономічною. Крім того, ціна на мишки різного типу також буде різною. Все відносно, так, наприклад:

  • Ігроманам можна порадити придбати сенсорну або лазерну мишку, оскільки для них важлива її швидка реакція та швидкість.
  • Якщо ви працюєте з документами, то для економії місця на робочому столі найкращим вибором буде трекбол.
  • Для навігації через Інтернет підійде будь-яка модель, за яку ви готові викласти ту чи іншу суму грошей.

Будь-якого типу комп'ютерну мишу купити в Києві та по Україні можна в інтернет-магазині Comtrade. У нас ви знайдете величезний асортимент мишок від найкращих у світі виробників.

Вгору
,