Графік роботи:

Понеділок-п'ятниця

10-18

Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

SFP модулі (трансівери)

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше Cпочатку дорожче За назвою
Відображення:

SFP модуль, він же оптичний sfp трансівер – це компактний передавач, який приймає та передає дані в телекомунікаційних мережах.

Основні переваги модуля sfp – це ціна, компактність, можливість швидкої заміни, висока швидкість передачі даних, ефективна робота на великих відстанях.

Принцип дії SFP трансіверів

Однією стороною модуль підключається до гнізда головного пристрою. З іншого боку SFP модуля знаходяться оптичні роз'єми, до яких підключається оптоволоконний (іноді мідний) мережний кабель. Оптичний sfp трансівер застосовують у маршрутизаторах, комутаторах, медіаконвертерах та іншому мережному обладнанні, де потрібна максимальна швидкість передачі даних на великі відстані, яка залежить від потужності sfp модуля.

Які типи SFP модулів?

Залежно від різних особливостей конструкції, пропускної спроможності та інших факторів виділяють такі типи модулів sfp:

  1. За типом зв'язку.
    1. Оптичні модулі SFP використовуються для з'єднання роутера або комутатора з волоконно-оптичною мережею. Вони надають високий рівень захисту та високу швидкість з'єднання.
    2. Мідні модулі застосовуються як конвертер із SFP-порту в мідний роз'єм. Мідні порти служать прямого з'єднання з комп'ютером, ноутбуком та інших.
  2. За типом конструкцій.
    1. Одномодові та багатомодові пристрої мають різний спосіб роздачі оптичного випромінювання у волокні. Багатомодові мають більшу дисперсію та меншу пропускну здатність, за рахунок цього вони можуть передавати дані на невеликі відстані. Одномодові мають можливість передачі сигналу на відстань до 120 км.
    2. Одноволоконні та двоволоконні трансівери. Двоволоконні працюють за таким принципом: одне волокно надсилає інформацію, а друге її приймає. Але через високу ціну волокна створюються і модулі з одним волокном, яке передає дані в обидва кінці.
  3. По довжині хвиль.
    1. WDM має з'єднаний приймач і датчик, що працюють з певними хвилями в 1310нм або 1550нм.
    2. CWDM має окремі приймач та передавач, які розширюють розмір хвиль від 1270нм до 1610нм.
    3. У DWDM також передавач та приймач розділені і хвилі від 1528,38 нм до 1622,25 нм.
  4. Пропускна можливість оптичних модулів. Залежно від вибору технології - Ethernet, STM-1, STM-4, STM-16 або Fibre Channel – швидкість модулів, що підтримується:
    1. формату SFP – до 4,25 Гбіт/сек;
    2. формату SFP+ – до 16 Гбіт/сек.

Враховуючи, що традиційно застосовуються оптичні модулі Ethernet, модуль sfp прийнято називати гігабітним.

Де купити оптичний SFP модуль у Києві та Україні?

Перед покупкою SFP трансівера рекомендуємо Вам детально вивчити характеристики пристрою, щоб зрозуміти, що це саме те, що потрібно (оскільки їх існує кілька типів). Якщо Ви утруднюєтеся з вибором – можете звернутися до одного з наших менеджерів, він надасть Вам професійну консультацію щодо характеристик та особливостей будь-якого пристрою.

Придбати SFP трансівер у Києві Ви можете у нашому інтернет-магазині Comtrade або замовити доставку по місту. В інші міста України ми надсилаємо товари «Новою Поштою».

SFP модулі (трансівери)

SFP модулі (трансівери) забезпечать гнучкість мереж та ефективність передачі даних

Маленькі, але потужні пристрої, які відіграють важливу роль передачі даних, називають SFP модулями або трансіверами. Скорочення SFP означає «Small Form-factor Pluggable», що вказує на їх компактний розмір і в дослівному перекладі означає «малий форм-фактор, що підключається». В Україні SFP модулі є ключовими компонентами в мережевих пристроях, таких як комутатори та маршрутизатори. Вони являють собою симбіоз оптичного передавача і приймача, тому здатні передавати дані як через оптичне волокно, так і за допомогою мідної пари.

Основне призначення модулів SFP

Ключове завдання трансіверів — забезпечення гнучкості та масштабованості мереж. З їх допомогою оператори зв'язку та IT-фахівці мають можливість налаштовувати та змінювати конфігурацію мережі, не торкаючись обладнання. Також SFP модулі:

  • сприяють покращенню продуктивності;
  • забезпечують високу пропускну здатність;
  • надійний пристрій передачі даних.

В Україні трансівери знайшли широке застосування, SFP модулі використовуються у різних сферах:

  • у центрах обробки даних;
  • у корпоративних мережах;
  • у телекомунікаційних системах;
  • у дата-центрах.

Трансівери забезпечують стабільну передачу даних на великі відстані, забезпечуючи зв'язок між віддаленими локаціями на високій швидкості та пропускну здатність. Компанія Comtrade в Україні пропонує широкий асортимент SFP модулів (трансіверів), ціна яких залежить від їх технічних характеристик та функціональності.

Вибір SFP модулів у магазині Comtrade

Вибрати та замовити модель SFP модуля в Україні з необхідними характеристиками можна в інтернет-магазині Comtrade, який пропонує такі типи SFP модулів:

SFP модулі призначені передачі даних по мідній парі. Трансівери цього типу забезпечують високу швидкість та надійність з'єднання, вони ідеально підходять для коротких відстаней усередині приміщень.

Для передачі SFP модулі цього типу використовують оптичне волокно. Вони підходять для роботи на великих відстанях та забезпечують мінімальні втрати сигналу.

Виготовлення модулів SFP може виконуватися з різних типів оптичного волокна. Вони можуть бути оснащені різноманітними оптичними роз'ємами, мати різну кількість (від 1 до 2) волокон, відрізнятися іншими особливостями, використовувати різні технології.

Технологія WDM

Трансівери, що використовують технологію WDM, здійснюють передачу даних на хвилях різної довжини за допомогою одного оптичного волокна, збільшуючи пропускну здатність мережі.

Функція DDM

Модулі SFP з функцією моніторингу DDM можуть давати різну інформацію про стан та продуктивність модуля (температура, напруга, рівень сигналу).

SFP модулі

Технологія CWDM

Трансівери, що підтримують технологію CWDM, можуть комбінувати декілька сигналів різних довжин хвиль у межах одного оптичного волокна.

Технологія DWDM

Модулі SFP з технологією DWDM (покращеною версією CWDM) передають ще більше сигналів на більш щільних довжинах хвиль.

У магазині компанії Comtrade ви можете вибрати трансівер з різною довжиною (від 850 до 1590/1620 нм) хвилі та дистанцією (від 30 м до 10 км), залежно від ваших потреб. Фахівці інтернет-магазину Comtrade готові надати детальну інформацію про різні види SFP модулів та надати ефективну допомогу у виборі відповідного варіанту. Купити SFP модуль (трансівер) з доставленням у Києві чи по всій Україні можна у будь-який зручний час на сайті нашого магазину.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,