Кількість
|
Вартість
|
||
|
Шурупокрут — універсальний помічник у господарстві
Серед усього розмаїття електроінструменту особливої уваги заслуговує Шурупокрут. Це свого роду електрична викрутка, щоправда, з розширеним функціоналом. За допомогою шурупокрута легко зібрати конструкції, швидко вкрутити болти та шурупи, висвердлити отвори в деталях. Шурупокрути бувають мережеві та акумуляторні, проте найбільшу популярність мають саме акумуляторні моделі. Магазин Comtrade пропонує шурупокрут купити в Україні, обравши оптимальну модель.
Особливості акумуляторних шурупокрутів
Важлива перевага акумуляторного обладнання — незалежність від розетки. Користуватися такими шурупокрутами можна на об'єктах, де ще не під'єднано електрику.
Акумуляторні шурупокрути досить компактні, тому працювати ними зручно, навіть у важкодоступних місцях.
Акумуляторні шурупокрути розрізняють за типом акумулятора:
- нікель-кадмієві;
- нікель-металгідридні;
- літій-іонні.
Нікель-кадмієві — найдешевші батареї з невеликим терміном служби. Ці батареї мають високий рівен саморозряду, досить швидко втрачають місткість. Цей тип батарей встановлюється в бюджетних шурупокрутах
Нікель-металгідридні мають слабше виражений ефект пам'яті, невеликий саморозряд, швидко заряджаються, екологічно безпечні.
Літій-іонні — найсучасніші батареї, котрі встановлюються в професійних моделях щурупокрутів. Такі акумулятори практично не мають ефекту пам'яті, працюють протягом 3000 циклів зарядки, до того ж швидко заряджаються
Важливі технічні характеристики вибору
Також варто зважати і на базові технічні характеристики, зокрема максимальний крутний момент.
Максимальний крутний момент — цей показник визначає максимальну довжину та діаметр кріпильного елемента, з якими працюватиме інструмент. Найефективнішим вважається шурупокрут з вищим крутним моментом. Такий інструмент дозволяє працювати по цеглі, каменю та бетону
Якщо потрібно збирати меблі чи гіпсокартон, достатньо інструмента з крутним моментом 10-12 Нм. Для більшості побутових робіт можна обрати модель з показником — 10-30 Нм.
Якщо в шурупокрутів встановлена муфта, передбачено регулювання крутного моменту це дає змогу підібрати необхідний режим для різних матеріалів.
Швидкість обертання — на швидкості до 600 оборотів за хвилину шурупокрут може викручувати та закручувати кріплення. На високій швидкості — створювати отвори. Найкраще обирати інструмент, котрий має дві швидкості роботи.
Потужність — від цього параметру залежить здатність свердлити отвори в твердих матеріалах та виконувати складні роботи. Щоби збирати меблі та виконувати простий ремонт підійдуть моделі потужністю до 500 Вт, проте для професійної сфери варто обирати потужніший інструмент.
Відомі виробники акумуляторних шурупокрутів
Одним із найпопулярніших брендів акумуляторних шурупокрутів є Bosch. Інструменти цього виробника приваблюють компактними розмірами та ергономікою. Зокрема модель GSR 120-LI — потужний дриль-шурупокрут, котрий може використовуватися для свердління та загвинчування. Двошвидкісний редуктор гарантує високий рівень продуктивності та чудовий крутний момент. Тривалий термін придатності батареї та більшу витривалість забезпечує технологія Electronic Cell Protection.
Модель акумуляторного шурупокрута Bosch GSR 14.4V BD має досить високий крутний момент 30 Нм при малій вазі. Дриль легко закручує шурупи діаметром до 8 мм, робить отвори в металі, дереві.
Компанія Black&Decker пропонує ударний дриль-шурупокрут, дуже компактний та легкий. За допомогою такого інструменту роботи можна проводити у важкодоступних місцях.
Важливою перевагою шурупокрутів є місткий Li-Ion акумулятор, що зберігає до 80% заряду протягом 90 днів без використання.
Обрати модель шурупокрута для побутового чи професійного використання ви завжди зможете в магазині Comtrade.