Кількість
|
Вартість
|
||
|
Активне мережеве обладнання - це група пристроїв, яка виконує ряд інтелектуальних функцій, таких як прийом, передача даних, розподіл і перенаправлення сигналу, що приймається. Ще однією відмінною рисою таких пристроїв є те, що вони працюють від електромережі.
Крім того, така техніка здатна виробляти канали і розподіляти навантаження між пристроями, що передають. Ось чому від правильного вибору активного мережного обладнання залежить безперебійна та якісна робота мережі.
Що належить до активного мережного обладнання?
Активне мережеве обладнання включає такі типи пристроїв:
- Мережеві комутатори – застосовуються для з'єднання кількох робочих груп;
- Роутери також об'єднують кілька робочих груп, але при цьому проводять фільтрацію мережевого трафіку, розділяючи IP адреси;
- Точки доступу wi-fi – забезпечують бездротовий доступ до мережі, яка вже існує або створюють нову мережу;
- Мережевий адаптер – плата, яка вставляється у ПК і дозволяє з'єднати його з локальною мережею;
- Репітер - пристрій, що повторює сигнал з метою розширення діапазону мережі;
- Концентратор або Hub - обладнання, яке використовують для об'єднання мережевих пристроїв сегменти;
- Міст – пристрій здатний фільтрувати трафік мережі. Застосовується для з'єднання кількох робочих груп;
- Медіаконвертери – пристрій, здатний перетворити середовище передачі;
- Мережевий трансівер може змінити інтерфейс передачі даних;
- Міжмережні екрани – використовуються для безпеки мережі.
У чому різниця між активним та пасивним мережевим обладнанням?
Під активним мережевим обладнанням мається на увазі обладнання, яке має деякі інтелектуальні функції. На відміну від пасивного мережного обладнання активні пристрої споживають електроенергію. Також особливістю є те, що вони можуть самі отримувати, переробляти, спрямовувати і розподіляти сигнал за допомогою внутрішніх механізмів. Ці пристрої здатні обробляти дані, які надходять. А ще активним обладнанням можна керувати та легко налаштовувати під поточні завдання.
До частих варіацій налаштування активного мережного обладнання відносять проєктування та монтаж мережі, організація серверних та налаштування серверів. Також дуже важливим є подальше технічне обслуговування таких пристроїв, що в Україні роблять далеко не всі навіть досить великі компанії.
Де купити активне мережеве обладнання в Києві та Україні?
Однією з найбільших компаній, у яких Ви можете придбати активне мережеве обладнання в Україні, є наш магазин Comtrade. Ми працюємо з усіма великими постачальниками України та надаємо офіційну гарантію та найкращі ціни.
Наші клієнти з Києва можуть купити активне мережеве обладнання у нашому офісі або замовити доставку по місту. В Одесу, Харків, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Вінницю, Дніпро та інші міста України ми надсилаємо товари «Новою Поштою». Для юридичних доступний безготівковий розрахунок.
Активне мережеве обладнання: основні різновиди та особливості роботи
Таке обладнання облаштовано електронними схемами, які живляться безпосередньо від електромережі. З їхньою допомогою здійснюється обробка сигналів за заданими алгоритмами. Активне мережеве обладнання, що пропонується в нашому інтернет-магазині, замовити можна для трансляції, обробки, перерозподілу напрямків та інформації відповідно до встановлених протоколів канального і мережевого типу. Щоб більш предметно розібратися в характеристиках даних пристроїв, варто познайомитися з його видами.
Роутер
Цей пристрій ще називається маршрутизатором. Він функціонує як мережевий прилад, призначений для оптимізації траєкторії трафіку між окремими видами мереж. Також з його допомогою забезпечується можливість доступу до інтернету. Трансляція контенту здійснюється пакетами, оснащеними регламентованою структурою. У заголовку пакета міститься IP-адреса конкретного одержувача. Вона застосовується маршрутизатором для встановлення маршруту трансляції даних.
Комутатор
Такий прилад також входить в категорію активне мережеве обладнання. Замовити онлайн його можна на сайті нашого магазину. З його допомогою здійснюється перенаправлення трафіку між набором вузлів і ділянками локальної сітки. Прилад може функціонувати на різних рівнях OSI, включаючи мережевий і канальний. Вибір здійснюється з урахуванням призначення. Комутатор, відомий також як світч, транслює інформацію конкретному одержувачу, спираючись на його MAC-адресу. Розрізняють такі прилади:
- Керовані. Це комутатори складного типу, призначені для передачі інформації на рівні мережі.
- Некеровані. До цієї категорії належать комутатори стандартного типу для передачі даних на рівні каналів.
Сервери NAS
Це мережеві сховища даних, які використовуються для зберігання інформації. Ці прилади забезпечують можливість постійного доступу до збереженого контенту. Таким чином значно підвищується ефективність спільної роботи співробітників, з'єднаних єдиною мережею. Подібні пристрої забезпечують оперативний доступ до інформації, прості в експлуатації, управлінні та налаштуванні. Замовити активне мережеве обладнання на сайті Comtrade у вигляді NAS можна для виконання найрізноманітніших завдань.
Медіаконвертери
Ці прилади використовуються для розширення мережі. Вони роблять можливим підключення оптичних каналів до різних видів активного обладнання. Якщо використовувати медіаконвертер, то він допоможе подолати обмеження по довжині лінії провідника з мідною серцевиною, які встановлені до 100 м. Завдяки цьому приладу можна експлуатувати і застарілі види мережевого обладнання, а не купувати натомість його нові пристрої. Медіаконвертер змінює тип середовища передачі сигналів.
Рекомендуємо найрізноманітніше активне мережеве обладнання купити недорого в інтернет-магазині компанії Comtrade. Ми гарантуємо оригінальність і відмінні якості кожного пропонованого пристрою, а також високий рівень послуг з його транспортування та сервісного обслуговування.