Графік роботи:

Понеділок-П'ятниця

10-18

Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Контроль трафіку

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше Cпочатку дорожче За назвою
Відображення:

Контроль трафіку в сучасних СККД

Системи контролю доступу передбачають можливість автоматичного обліку на об'єкті, стосовно якого забезпечується захист за допомогою використання СККД. Контроль трафіку при цьому може інтегруватися з цим пристроєм. Такі системи можна купити в нашому магазині.

Контроль трафіку

Основні види та особливості експлуатації систем контролю трафіку з каталогу нашого магазину

Подані пристрої застосовуються для здійснення високоточного підрахунку транспорту, людей та інших об'єктів, які піддаються контролю на об'єкті, що охороняється. При цьому може здійснюватися відеозйомка, облік кількості перетинів лінії пропуску, а також інші види збору інформації. У нашому інтернет-магазині пристрій контролю трафіку замовити онлайн можна різних видів. У процесі вибору потрібно виходити з ваших завдань і переваг.

Стереодатчики

Таке обладнання зазвичай продається комплектом. З його допомогою здійснюється фіксування стереозображення. У такому комплекті використовується сенсорний блок з відеокамерою високої роздільної здатності.

Датчики такого типу застосовуються в торгових точках, у банках, аеропортах. З їхньою допомогою проводиться облік відвідувачів і управління їхніми потоками. Щоб здійснювати аналіз трафіку, можна додатково придбати спеціальний софт.

Такі пристрої сумісні з іншим аналогічним обладнанням для відеоспостереження. Причому вони мають такі суттєві переваги:

  • здійснення високоточного підрахунку;
  • непомітні елементи монтажу обладнання;
  • спільна робота з партнерськими видами ПО;
  • легкість і простота встановлення цієї конструкції.

Система спостереження

Таку переносну конструкцію можна встановити, наприклад, в автомобілі. Вона буде забезпечувати ефективне спостереження і управління одержуваної інформації. Контроль трафіку в такому разі інтегрується з системою автоматичної передачі одержуваного зображення, можливостями відображення максимально точної і чіткої інформації. Вона може сортуватися, зберігатися, передаватися відповідно до налаштувань користувача. Завдяки використанню такого обладнання можна уникнути вибуху автомобіля та інших злочинних намірів, наприклад, спроби підкинути незаконні предмети.

Прилади СККД для контроля трафіку

Радар в'їзду та виїзду

Цей прилад призначений для руху на певній ділянці приватної або комерційної території. Його не можна застосовувати на громадських об'єктах. У процесі використання радара можна налаштовувати необхідну зону спостереження. Він здатний чітко відрізняти транспортні засоби і людей для ведення обліку. Завдяки застосуванню передових технологій, прилад є стійким до агресивних чинників зовнішнього середовища. Він спрацьовує максимально точно, тому факт падіння шлагбаума на поверхню автомобіля або на людину неможливий.

Рекомендуємо вам у нашому інтернет-магазині все для контролю трафіку замовити з доставкою по Україні. Ціни на такі пристрої у нас цілком доступні. При цьому ми гарантуємо максимальну якість і функціональність пропонованих у нас приладів.

Вгору
,