Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Понеділок-П'ятниця

10-18

0
Мій кошик

Промислові комп'ютери

Промислові комп'ютери як обов'язковий елемент торгівельного обладнання

Сучасна торгівля орієнтована на масового покупця, а також на те, щоб забезпечити оперативність та комфортність здійснення покупок. Для вирішення цього завдання потрібно чітко налаштований, логічний і простий процес торгівлі на різних рівнях. Цьому сприяють промислові комп'ютери. Купити для торгівлі їх можна у нашому інтернет-магазині. Ми маємо продукцію провідних виробників за помірними цінами.

Промислові комп'ютери

Якими параметрами наділені промислові комп'ютери з каталогу інтернет-магазину Comtrade?

Таке обладнання є гібридним за своєю конструкцією та завданням. Застосовується воно у сфері торгівлі, логістики та промисловості. З огляду на те, що експлуатується таке обладнання під інтенсивним навантаженням. Розробники постійно його вдосконалюють та створюють ефективніші моделі. У нашому інтернет-магазині промислові комп'ютери для торгівлі та логістики можна купити з найгіднішими характеристиками. Завдяки цьому прилади даного типу дозволяють персоналу практично миттєво отримувати актуальну інформацію, що сприятиме підвищенню якості та оперативності обслуговування.

Характеристики

  • Зовнішньо такі пристрої нагадують мобільний телефон кнопкового типу з невеликим дисплеєм. Але функціонально вони відповідають компактному комп'ютеру. Оскільки на прилад покладено безліч завдань, він може виконувати їх з миттєвим переходом від одного до іншого.
  • Промислові комп'ютери, що пропонуються в нашому каталозі, відрізняються компактними габаритами, легкою вагою і міцним корпусом. Різні моделі розраховані на застосування в торгових залах, складських приміщеннях або розподільчих об'єктах.
  • Такі вузькопрофільні комп'ютери оснащені чутливим в управлінні сенсорним високоякісним екраном. Він забезпечує оптимальні умови для комунікації користувачів, наприклад включених до системи конкретного підприємства.
  • Процесор у комп'ютерах досить потужний, чотириядерний. У них використовується операційна система Android, Windows 7, Windows 10 або Windows Embedded. Об'єм пам'яті в пристроях збільшено до поточного рівня. Усе це сприяє з того що пристрої дозволяють вирішувати конкретні виробничі завдання.
  • У комп'ютерах використовується сканування 1D або 2D, хоча є й комбіновані моделі. До приладів може підключатися bluetooth, USB, Wi-Fi та RS-232. Найвищий попит мають промислові комп'ютери з каталогів компаній Datalogic, Symbol, Zebra, Honeywell, Supoin.

Мобільні промислові комп'ютери

  • Промислові комп'ютери, включаючи термінали збору даних, виробляються різними видами. Вони можуть бути стаціонарними. Але набагато більш затребуваними на сьогодні є мобільні моделі. За функціоналом їх розрізняють накопичувального та передавального типу.

Рекомендуємо в нашому інтернет-магазині замовити промислові комп'ютери, ціни на які у нас нижчі від середньоринкових. При цьому ми можемо гарантувати їхню оригінальність і фірмові характеристики.

Вгору