Графік роботи:

Понеділок-П'ятниця

10-18

Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Роутери (маршрутизатори)

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше Cпочатку дорожче За назвою
Відображення:

Роутери (маршрутизатори)

Роутер, або маршрутизатор — це спеціальний пристрій, призначений для проведення локальної дротової або бездротової мережі з можливістю виходу в інтернет. По суті, це звичайний мережевий комутатор, який працює на третьому рівні мережевої моделі OSI. Існують як маршрутизатор з Wi-Fi, які зазвичай називають роутером, так і маршрутизатор без Wi-Fi, призначений для проводового підключення до пристроїв. Також є бездротові моделі роутерів, оснащені портами для підключення кабелю витої пари Ethernet LAN безпосередньо.

Принцип роботи роутера з Wi-Fi та без нього

Бездротовий роутер передає сигнал за допомогою кількох різновидів мережевих протоколів 802.11 за частотами 2.4 ГГц та 5 ГГц. Сигнал може передаватися за допомогою антен з посиленням коефіцієнта dBi. Антени можуть бути незнімними, вбудованими та знімними. Різні моделі можуть працювати як з однією із цих частот, так і з двома одночасно, проте такі моделі коштують дорожче. Налаштовуються лише через веб-браузер (бездротові роутери), або за допомогою додаткових протоколів, консолі та інших можливих засобів керування.

Дротовий маршрутизатор відрізняється саме повністю дротовим підключенням, а також наявністю безлічі різних протоколів і функцій для регулювання трафіку, пропускної здатності та іншого. На відміну від бездротових роутерів з мережевими портами, маршрутизатор може мати набагато більше мережевих портів аж до 16 на один пристрій. Придбати Wi-Fi роутери та маршрутизатори за оптимальною ціною Ви можете у нашому інтернет-магазині Comtrade.

Підключитися до інтернет-мережі можна у різний спосіб. Однак, щоб до однієї точки вхідного сигналу провайдера можна було включити кілька пристроїв - потрібно роутер.

Wi-Fi маршрутизатор є мережевим пристроєм, орієнтованим на передачу даних між точкою доступу і підключеними до неї ПК, ноутбуками, смартфонами та іншими гаджетами. Роутер у стандартній комплектації включає невеликий апарат, антену, блок живлення та комунікаційні шнури.

Роутери стандартних моделей організовують мережу з чотирьох пристроїв з дротового зв'язку та до десятка пристроїв Wi-Fi. Дорогі варіанти можуть також запропонувати додаткові функції:

  • розподіл трафіку з упорядкуванням за точками доступу;
  • можливість шифрування доступу до мережі;
  • можливість поставити обмеження на доступ до небезпечних (і потенційно небезпечних) сайтів та ресурсів, встановити "батьківський контроль";
  • можливість підключити міжмережевий екран.

Який роутер купити для дому та для офісу?

Враховуючи існуючу різноманітність пропонованих моделей, виникає закономірне питання – який вай фай роутер кращий. Однозначно відповісти на нього можна тільки знаючи, в будинку він буде використовуватися або в офісному приміщенні, і в яких умовах.

Щоб вибрати хороший роутер для дому, потрібно орієнтуватися за такими параметрами:

  • дальність та потужність трансляції Wi-Fi сигналу (для квартири ці параметри не такі важливі, як для багатокімнатних приватних будинків з товстими внутрішніми цегляними стінами);
  • ціновий діапазон (середній чудово підійде для житла або маленького офісного приміщення);
  • підтримка IEEE 802.11g та 802.11n (це дозволить забезпечити швидкість до 600 Мбіт/с);
  • використання PPTP або L2TP (це дозволить отримати доступ до комунікацій фактично будь-якого провайдера).

Купити роутер вай фай для дому можна для більшої мобільності пристрою, дротова ж модель дозволить заощадити в ціні. А ось для офісу варто розглянути варіанти із збільшеним функціоналом. Наприклад, з USB-портами (для інтеграції жорсткого диска, носія), підтримкою 4G.

Чим бездротові роутери Wi Fi вигідно відрізняються від дротових?

На даний момент значно більшою популярністю користується бездротовий маршрутизатор. Його головна перевага полягає в тому, що він не прив'язаний наявністю шнурів до одного конкретного місця, що дозволяє йому бути зручнішим та мобільнішим. І тим, що wi-fi роутер з бездротовим типом з'єднання дозволяє одночасно обслуговувати до десятка різних пристроїв, включаючи телефони, геймпади та інші гаджети, які не мають можливості встромити шнур.

Від чого залежить вартість Wi-Fi маршрутизатора (роутера)?

Оскільки зараз є дуже великий вибір, ціни на маршрутизатори відчутно впали. Найпростіші стандартні моделі можна придбати від 200 гривень, але краще орієнтуватися на середню цінову категорію в 300 – 600 гривень. Такі моделі досить надійні, добре захищені, дозволяють отримати якісний та стабільний зв'язок. Ідеальний вибір для дому чи маленького офісу.

На професійний wifi роутер ціна, звичайно вище. Націнка йде за:

  • потужніший сигнал (збільшений радіус дії);
  • збільшену кількість одноразової роздачі трафіку на різні пристрої;
  • розміри та мобільність маршрутизатора;
  • наявність додаткових функцій, можливостей;
  • наявність USB порту;
  • підтримку 4G.

Щоб купити роутер недорого і не помилитися з вибором, потрібно чітко розуміти, які до нього мають пред'являтися вимоги. Немає сенсу брати модель через додаткові функції, якими немає необхідності користуватися.

Де купити маршрутизатор у Києві та Україні?

Наші клієнти мають можливість купити маршрутизатор в інтернет магазині в Києві та Україні, за доступними цінами та з можливістю безготівкової оплати придбання. Доставка по Києву — кур'єрською службою. У Дніпро, Одесу, Харків, Львів, Запоріжжя та інші міста України ми надсилаємо товари службою "Нова пошта". У нас ви зможете роутер купити у Києві з обов'язковою офіційною гарантією від виробника.

 

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,