Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сканери штрих-кодів

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше За назвою

Сканери штрихових кодів: визначення, їх види та властивості

Нові цифрові технології поступово впроваджуються у всі процеси життєдіяльності людини і вимагають появи нових пристроїв зчитування, зберігання та виведення цифрової інформації. Одним з таких пристроїв є сканер для зчитування штрихових кодів (ШК) — ряду ч/б штрихів та цифрових значень, у комбінації яких міститься важлива інформація про товар, виробника та ін.

Купити сканери зчитування штрихкодів в Україні можна в інтернет-магазині «Комтрейд». Ми пропонуємо найсучасніші та найякісніші моделі від кращих торгових марок, представлених відомими у світі брендами — Cino, Datalogic, Honeywell, Motorola, Prologix, Symbol, Supoin, Zebra, ZKTeco.

Сканери штрих-кодів

Що є сканер для зчитування ШК?

Сканер — це електронний пристрій, призначений для зчитування з товарних ярликів, бірок і чеків спеціальним чином зашифрований цифровий ряд, відомий нам як штриховий код (ШК). Сам код може включати цифри, геометричні символи, чорно-білі штрихові відрізки. По суті, це унікальний номер, проставлений виробником, який є своєрідним ключем до того чи іншого товару та містить важливі комерційні дані.

Сканери для зчитування штрихкодів миттєво зчитують зі штрих-кодів необхідну інформацію і виводять її на дисплей або передають якомусь друкувальному пристрої. Наприклад, таким пристроєм є каса в магазині, де покупцю видається чек, що підтверджує покупку.

У чеку вказується багато інформації — назва та номер магазину, дата, найменування товару, його кількість/вага, вартість за одиницю, загальна сума та ін. При зчитуванні сканером програма касового апарату фіксує та списує куплені товари з залишків магазину.

Види сканерів, які зчитують штрихкоди

Залежно від функціональних та конструктивних особливостей всі сканери ділять на три категорії:

 1. Контактні — це сканери, призначені для зчитування ШК високої якості.
 2. Лазерні (або іміджеві) — пристрої, які зчитують неякісно продруковані одновимірні ШК.
 3. 2D-сканери — сканери для зчитування даних з етикеток тютюнової/алкогольної продукції.

Сканери для зчитування ШК сумісні з різними інтерфейсами: RS232, IBM, RS-232 (233/234/235/485), D-Sub, Multi-Interface, USB, PS/3, Bluetooth, Ethernet, KBW, PS/2 , USB, Wi-Fi.

Залежно від типу підключення, у нашому магазині можна вибрати моделі дротових та бездротових сканерів. Ми пропонуємо у відмінній якості купити сканери штрихкодів за ціною, нижчою від вартості їх ринкових аналогів. Всі моделі в каталозі нашого магазину мають докладний опис з фото, відрізняються між собою деякими властивостями.

Сканер для зчитування штрих-кода

 1. За конструктивним типом:
 2. За алгоритмом декодування штрих-кодів:
  • 1D;
  • 2D;
  • PDF.
 3. За типом зчитувальної системи:
  • linear image;
  • area image;
  • лазерний;
  • світлодіодний;
  • фотосканер.

Такі пристрої необхідні не лише банкам та магазинам. Для складів підприємств та великих виробництв також актуальні сканери штрихкодів. Купити у Києві їх можна через інтернет-магазин Comtrade, у спеціальному каталозі ви побачите безліч моделей сканерів ШК, та комплектуючих до них. Для вибору необхідної моделі на нашому сайті можна скористатися зручною та простою системою пошуку з фільтрацією за властивостями товару.

Вгору
,