Графік роботи:

Понеділок-П'ятниця

10-18

Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Десктопні джерела безперебійного живлення

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше Cпочатку дорожче За назвою
Відображення:

Джерело безперебійного живлення десктопне: надійний пристрій з класичним форм-фактором

Сучасна оргтехніка проводиться з огляду на те, що іноді її доводиться експлуатувати в ускладнених умовах. Насамперед це збої в електромережі. Як це не сумно, але вони можливі у всьому світі. Періодично страждає від них і Україна. Десктопний безперебійник - це пристрій у класичному форм-факторі для настільних ПК та ноутбуків, а також іншої офісної оргтехніки. Він призначений для нівелювання стрибків напруги та нетривалої роботи електроніки після відключення подачі електрики.

Що є джерелом безперебійного живлення десктопного типу?

Якщо під час роботи з комп'ютером зникає електроживлення, всі результати робіт, виконаних до цього моменту, можуть бути втрачені. Уникнути такого неприємного моменту допоможе безперебійник. Десктопний варіант є класичним форм-фактором. Це простий, зручний, надійний пристрій, що не потребує додаткових умов для його встановлення та експлуатації.

Десктопні джерела безперебійного живлення

Як функціонує ДБЖ?

Таке обладнання дозволяє під час втрати електрики функціонувати комп'ютеру або іншому приладу від енергії, акумульованої на батареї. Так, при втраті напруги в мережі автоматично вмикається безперебійник. Він подає заряд на комп'ютер. Це дозволяє зберегти всі встановлені на нього програми та результати виконаної попередньо роботи.

Як виникли безперебійники?

Спочатку джерела безперебійного живлення десктопні, купити які сьогодні можна для будь-якого обладнання, використовувалися лише у великих установах типу статистичних або обчислювальних центрів. Вартість їхня була відповідно дуже висока. У той же час, сучасні моделі можна придбати за цілком помірною ціною.

Десктопний безперебійник

Як правильно вибрати ДБЖ?

Для того, щоб придбаний пристрій відповідав вашим запитам та особливостям майбутньої експлуатації безперебійника, в процесі його вибору потрібно враховувати ряд ключових характеристик. До них відносяться:

  • Потужність. Її рівень визначається кількістю, видом та специфікою застосування обладнання, яке він забезпечуватиме безперебійним харчуванням.
  • Вид обладнання. Безперебійник може забезпечувати напругою комп'ютери, касові апарати, телефонні станції, сервери, мережеве та інші види устаткування.
  • Період автономної роботи. Він залежить від ємності батареї, а також потужності обладнання, підключеного до конкретного джерела безперебійного живлення.
  • Час перемикання обладнання на акумулятор. Це відбувається за мілісекунди. Термін повинен бути таким, щоб комп'ютер або інший прилад не встиг відключитися через відсутність струму.

Це далеко не всі критерії, за якими можна вибрати та купити джерело безперебійного живлення десктопне. В інтернет-магазині Comtrade такі прилади представлені в широкому асортименті. Їхня вартість нижча за середньоринкову. А ось якість відповідає найвищим міжнародним стандартам.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,