Укр
Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Понеділок-П'ятниця

10-18

0
Мій кошик

Додаткові батареї

Сортування:
За популярністю Спочатку дешевше Cпочатку дорожче За назвою
Відображення:

Як відомо, активне мережеве обладнання відрізняється від пасивного насамперед необхідністю електроживлення для роботи. При цьому багато пристроїв, в силу своєї конструкції або складності монтажу, отримують електроенергію виключно з батарей. Щоб у критичних чи непередбачених ситуаціях пристрій продовжував працювати, були розроблені додаткові батареї — широка група товарів різної конструкції та призначення.

Одними з найбільш популярних на ринку та відомих широкому користувачу подібних пристроїв є портативні акумулятори та різні переносні зарядки для телефонів та планшетів. Не завжди під рукою є розетка, а більшість сучасних мобільних пристроїв, особливо при активному використанні швидко розряджаються. Деякі додаткові батареї мають ємність до 10 000 мАг і дозволяють заряджати кілька пристроїв одночасно. Зовнішні акумулятори продаються в різних конфігураціях та під різні цілі. У магазині Comtrade ви можете обрати та купити додаткові батареї Київ.

Також існує низка промислових пристроїв, необхідних для продовження роботи пристроїв у критичних ситуаціях. Це додаткові батареї та акумуляторні модулі, необхідні для збільшення часу резервного живлення різних ДБЖ. Багато з них є в інтернет-магазині мережевого обладнання Comtrade.

Додаткова батарея продовжить термін служби та покращить роботу ваших зарядних станцій

Мережеве обладнання розрізняють, як активне та пасивне, для успішного функціонування останнього необхідне додаткове джерело живлення — додаткові батареї. В Україні такого обладнання потребує безліч пристроїв, що характеризуються наявністю особливостей їх конструкції та складністю монтажу. За наявності додаткових батарей будь-яка форс-мажорна ситуація ніяк не вплине на функціональність та продуктивність автономної енергосистеми, збережеться можливість для заряджання гаджетів та іншої побутової техніки.

Додаткові батареї

Які види додаткових батарей найпопулярніші?

З різноманітності додаткових батарей, представлених у продажу, найбільш популярні населення:

 • компактні та мобільні зарядні пристрої або зовнішні акумулятори для живлення планшетів, телефонів та інших гаджетів;
 • потужні портативні зарядні станції, за допомогою яких можна одночасно заряджати відразу кілька пристроїв.

В інтернет-магазині Comtrade у вас є можливість вибору, ви можете купити додаткову батарею будь-якої конфігурації та потужності для забезпечення безперебійного функціонування всіх пристроїв, робота яких залежить від електроживлення. Асортимент моделей додаткових батарей, представлених у нашому магазині, досить різноманітний. Пристрої відрізняються між собою конструктивно, за потужністю та призначенням.

Де використовуються додаткові батареї та чому?

Необхідність наявності додаткових батарей сьогодні особливо гостро виникає у власників переносних зарядних електростанцій типу BLUETTI або EcoFlow. Купівля такого пристрою стане для них вигідним придбанням, за допомогою якого можна збільшити потужність та безпеку зарядного обладнання будь-якого типу.

Подібно до портативних зарядних станцій, компактні додаткові батареї характеризуються малою вагою і не вимагають багато місця для встановлення, тому можуть бути встановлені в приміщенні з будь-якою квадратурою. Не менш зручні вони і під час транспортування. Якщо ви, наприклад, збираєтеся в похід або подорож на далеку відстань, вам просто необхідно взяти з собою додаткову батарею, щоб ви відчували себе комфортно і захищено.

У чому переваги експлуатації додаткових батарей?

За допомогою однієї додаткової батареї можна вдвічі збільшити потужність зарядного пристрою із стандартними характеристиками. Бронюйте вже сьогодні в інтернет-магазині Comtrade обладнання даного типу, щоб забезпечити свій будинок безперебійною подачею енергії. Якісні комплектуючі та складання, наявність багаторівневого захисту забезпечить тривалий термін експлуатації додаткової батареї.

До переваг устаткування цього відносять таке:

 1. Конструкція батарей виконана із стійких та міцних матеріалів.
 2. Пристрої оснащені і літій-залізо фосфатними та літій-іонними акумуляторами, що відрізняються більш тривалими експлуатаційними характеристиками.
 3. За наявності спеціального дисплея у корпусі батареї або за рахунок програми у користувача є можливість бачити інформацію про стан батареї:
  • рівень (у відсотках) заряду;
  • час, що залишився до повного розряду;
  • час, необхідний для заряджання та ін.
 4. Мобільність додаткових батарей та їх компактність дозволяє без будь-яких проблем переміщувати їх та транспортувати в автомобільному багажнику на будь-які відстані.
 5. Ціна на додаткові батареї залежить від рівня їх потужності, однак у різноманітності модельного ряду вона доступна як різного рівня організаціям, так і обивателю

Додаткові батареї для ДБЖ

Це надійні пристрої, функціональність та продуктивність яких не залежить від перепадів температурного режиму, вони однаково працездатні у різних (–20°C — +45°C) температурних режимах. Заряджання самих батарей можливе від різних джерел:

Пам'ятайте, що для такого обладнання небажаний контакт із вогкістю, водою, тому зберігати батареї слід у сухих приміщеннях, заряджених на 30–50% від рівня повного заряду. Цим ви суттєво продовжите термін їх експлуатації. Вигідно купити додаткову батарею у Києві з доставкою по Україні пропонує інтернет-магазин Comtrade.

Вгору
,